Virender Sehwag 5 بتمن برتر را برای IPL 2023 انتخاب می کند. Virat Kohli، Shubman Gill فهرست نشده است

تصویر فایل Virender Sehwag© توییتر

تنها یک مسابقه از لیگ برتر هند (IPL) 2023 باقی مانده است. در دو ماه گذشته، 10 فرنچایز به شدت با هم رقابت کرده اند که برخی از آنها بهتر از بقیه عمل کرده اند. این تورنمنت نیز شاهد اجرای ضربتی عالی بود. این اولین باری بود که دو ضربه زن بدون گل – یاشاسوی جیسوال و پرابسیمران سینگ – قرن ها در یک دوره لیگ گلزنی کردند. علاوه بر این، ویرات کوهلی و شوبمن گیل هر کدام دو قرن برای هند گلزنی کردند. به گفته او، ویرندر سهواگ پس از چنین نمایش عالی، در آستانه بازی مقدماتی گجرات تایتانز 2 مقابل هندی های بمبئی، “پنج خفاش کننده برتر” خود را انتخاب کرده است.

“فقط 5 پانداو. پانداو در کریکت. انتخاب من از پنج بتزن در IPL. من بازکن های زیادی را انتخاب نکرده ام زیرا فرصت های زیادی به دست می آورند. اولین بتمنی که به ذهن من می رسد رینکو سینگ است. فکر نمی کنم. دلیلش را از من بپرسید چون تا به حال اتفاق نیفتاده است که یک باتشمن با زدن 5 شش ضربه متوالی در یک مسابقه پیروز شود. فقط رینکو سینگ این کار را انجام داده است. نرخ ضربات بیش از 160. چند فصل گذشته خاص نبودند، اما امسال او با ذهنیت روشنی وارد شده است که باید بیاید و شش ها را بزند.

“سوم یک ویکت اول درخشان است. باید نام او را بگذارم زیرا ضربه زدن درخشانش باعث شد او را بلند کنم. یاشاسوی جیسوال. سپس SKY می آید. من نام سوریاکومار یاداو را می گیرم زیرا او از فرم خارج شده بود. در کریکت بین المللی او صفر شد. IPL او همچنین در ابتدا خیلی خوب کار نکرد اما بعد خوب کار کرد. در نهایت من می توانم هر کسی را با کنار گذاشتن او انتخاب کنم زیرا تعداد زیادی وجود دارد. اما یک طبقه متوسط ​​دیگر را انتخاب خواهم کرد و نام او هاینریش کلاسن است. در تیم او برای (SRH) بازی کرد و برای آنها در مرتبه متوسط ​​ضرب زد، او بیشترین دوش را به ثمر رساند. توانایی او در ضربات زدن در برابر چرخش و سرعت در بازیکنان خارجی نادر است.

جالب اینجاست که دو بازیکن بدون بازی در لیست سهوگ حضور دارند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله