Virat Kohli یا AB De Villiers؟ کریس گیل شریک ضربی مورد علاقه خود را انتخاب می کند

کریس گیل، اسطوره RCB، ویرات کوهلی را به عنوان شریک ضربتی مورد علاقه خود انتخاب کرده است.© BCCI/IPL

کریس گیل، اسطوره هند غربی، تالار مشاهیر سلطنتی چلنجر بنگلور (RCB) را کنار گذاشت تا ویرات کوهلی را به عنوان شریک ضربتی مورد نظر خود انتخاب کند. هم گیل و هم AB de Villiers اخیراً به “تالار مشاهیر” RCB خود معرفی شدند. در طول مدت حضورش در فرنچایز، گیل بارها با کوهلی بازی را باز کرد و این زوج چندین بازی را برای RCB بردند. او همچنین چند ضربه به یاد ماندنی را با د ویلیرز انجام داد. گیل که در جیو سینما صحبت می کرد، دلیل انتخاب ویرات را به عنوان شریک ضربی مورد علاقه اش توضیح داد.

گیل گفت: “من با ویرات بیشتر بازی را باز کرده ام، بنابراین می خواهم ویرات را انتخاب کنم.”

این سه نفر – Kohli، Gayle و de Villiers – آخرین بار در سال 2017 برای RCB بازی کردند، زمانی که West Indies توسط این فرنچایز قبل از مزایده های بزرگ 2018 منتشر شد و توسط پادشاهان پنجاب خریداری شد. از بین این سه بازیکن، کوهلی تنها بازیکن فعال است زیرا دی ویلیرز سال گذشته کفش‌های خود را آویخت و گیل آخرین بازی خود در IPL را در سال 2021 انجام داد.

دی ویلیرز در سال های 2011-2021 در 157 بازی نماینده این تیم بود. او 4522 دوش را با میانگین 41.10 به ثمر رساند. او دو قرن و 37 50 برای تیم با نرخ ضربه بیش از 158 گل زد. در حالی که گیل از سال 2011 تا 2017 در 91 مسابقه نماینده RCB بود و 3420 دوش با نرخ ضربه بیش از 154 و پنج قرن و 21 نیم قرن به ثمر رساند. بهترین امتیاز او 175* است.

تا کنون در IPL 2023، RCB هر کدام دو برد و دو باخت داشته است.

RCB روز شنبه در ورزشگاه M Chinaswamy با 23 ران پیروزی دهلی کپیتالز را شکست داد.

RCB روز دوشنبه به مصاف Chennai Super Kings خواهد رفت.

(با ورودی های ANI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله