Virat Kohli به نجات! پوستر غول پیکر هواداران فینال IPL 2023 را از باران در احمدآباد نجات می دهد

Virat Kohli به نجات!  پوستر غول پیکر هواداران فینال IPL 2023 را از باران در احمدآباد نجات می دهد

جمعیت در فینال IPL 2023 از باران فرار می کنند© توییتر

فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین چنای سوپر کینگز و گجرات تایتانز در احمدآباد در روز یکشنبه به شدت تحت تاثیر باران قرار گرفت و این بازی به روز رزرو شده روز دوشنبه موکول شد. اگرچه تماشاگران حاضر در ورزشگاه نارندرا مودی برای مسابقه مورد انتظار آماده بودند، اما در فواصل زمانی معین با باران مواجه شدند و تمام نقاط زمین به درستی پوشانده نشد. در نتیجه، هر زمان که باران شروع می‌شد، جمعیت با عجله به زیر سایه بازمی‌گشتند و برای برخی، ویرات کوهلی نجات‌دهنده‌ای نامحتمل بود. در تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، طرفداران با استفاده از پوستر بزرگ کوهلی برای فرار از باران در حالی که نام کاپیتان سابق هند را می‌خوانند، دیده می‌شود.

“#فینال #TATAIPL 2023 به روز رزرو 29 مه – 19:30 IST در ورزشگاه نارندرا مودی، احمدآباد موکول شد. بلیط های فیزیکی امروز فردا معتبر خواهند بود. از شما می خواهیم بلیط های خود را سالم و دست نخورده نگه دارید.” آی پی ال ​​روز یکشنبه توییت کرد.

این اولین بار در تاریخ IPL است که یک رویارویی در سطح بالا باید به یک روز رزرو موکول می شود. به تعویق افتادن این دیدار برای بسیاری از هواداران هیجان زده داخل ورزشگاه و همچنین کسانی که در خانه های خود منتظر درگیری قله بودند، شوک وارد کرد. حوالی ساعت 23:00 IPL اعلامیه رسمی کرد و به بسیاری از گمانه زنی ها پایان داد.

اگر حتی یک بازی 5 اور قبل از ساعت 00:26 به وقت محلی برگزار نشود، روز دوشنبه برنده مسابقه مشخص خواهد شد. زمان قطع برای Super Over 00:56 است. اگر سوپر اوور نیز امکان پذیر نباشد، گجرات تایتانز به عنوان برنده اعلام می شود زیرا آنها در مرحله لیگ این مسابقات صدرنشین شده اند.

(با ورودی های ANI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله