Virat Kohli، Faf du Plessis برابر با یک جفت برای RCB در همه زمان ها IPL Record

Virat Kohli و Faf du Plessis 939 ران به عنوان زوج آغازین برای RCB به ثمر رساندند.© BCCI/Sportzpics

دوتایی افتتاحیه رویال چلنجرز بنگلور (RCB) متشکل از ویرات کوهلی و فاف دو پلسیس در روز یکشنبه بیشترین امتیاز مشترک در یک فصل را در لیگ برتر هند (IPL) به دست آوردند. آنها در جریان بازی تیمشان در IPL 2023 مقابل گجرات تایتانز (GT) در روز یکشنبه در بنگالورو به این نقطه عطف دست یافتند. در IPL 2023، این دو به دوش پیاپی خود ادامه دادند و 67 دوش برای اولین ویکت انجام دادند تا اینکه نور احمد کاپیتان فاف دو پلسیس را برای 28 ران اخراج کرد.

با آن، مجموع این دو نفر به عنوان دو نفره اصلی در این فصل به 939 افزایش یافت، که بیشترین تعداد در تاریخ لیگ برتر از بین هر زوج، چه رسد به زوج شروع، بود. آنها در این فصل سه قرن و پنج غرفه نیم قرنی دارند.

دو RCB Virat Kohli و AB de Villiers همچنین در نسخه 2016 IPL 939 دوش را به‌عنوان جفت به دست آوردند.

جدای از این، دیوید وارنر و جانی بیرستو شراکت 791 برای Sunrisers Hyderabad در IPL 2019 داشتند. آنها در موفقیت SRH در سالهای اوج تیم نقش مهمی داشتند.

Faf Du Plessis از CSK (اکنون برای RCB بازی می کند) و Ruthurai Gaikwad نیز 756 ران در فصل 2021 IPL برای قهرمانان چهار دوره به ثمر رسانده اند.

کوهلی فاف همچنین دارای رکورد بیش از 50 مشارکت در یک فصل IPL است. آنها در مجموع هشت مشارکت در این فصل دارند که شامل سه غرفه قرن و پنج نیم قرن است. آنها از جفت Virat و De Villiers که هفت جایگاه با بیش از پنجاه ران در IPL 2016 داشتند، جلوتر بودند.

آنها همچنین به نقطه عطف مهمی دست یافتند که بیش از 1000 دوش را به عنوان آغاز کننده در تاریخ IPL به ثمر رساندند. آنها در مجموع 318 ران در 12 اینینگ برای این جفت در فصل 2022 اضافه کردند که شامل دو 501 مشارکت بود.

موضوعات مطرح شده در این مقاله