Vijaykumar Vyshak، Vijaykumar Vyshak، Virat Kohli Script Comeback Win for RCB; DC با پنجمین باخت متوالی روبرو است

پسر محلی ویجیکومار ویشاک در اولین بازی سه ویکت را به دست آورد تا 50 ویرات قدرتمند ویرات کوهلی را تکمیل کند. رویال چلنجرز بنگلور با پیروزی 23 ران برتر مقابل دهلی کپیتالز در لیگ برتر هند در بنگالورو روز شنبه به مسیرهای پیروزی بازگشت. کوهلی (50 توپ از 34 توپ) سومین پنجاه توپ خود را در چهار اینینگ به ثمر رساند – با شش مرز و یک شش – قبل از اینکه کولدیپ یداو (4-1-23-2) از بازوی چپ، دهلی کپیتالز را به اورهای میانی هدایت کرد تا RCB را محدود کند. 174/6 پس از اینکه دیوید وارنر تصمیم به کاسه گرفت.

دهلی که در رده آخر قرار گرفت، که با چهار باخت وارد مسابقه شد، سپس تعقیب 175 ران خود را به سخره گرفت زیرا در 20 اور اختصاص داده شده به 151/9 محدود شد.

دهلی در این بازی چهار ویکت از دست داد، از جمله کاپیتان وارنر (19 توپ از 13 توپ)، و آنها 2 ران بر 3 در یک مرحله بودند.

با این حال، زمان برای تیم مربیگری ریکی پونتینگ در حال اتمام است تا پس از پنج بازی حساب خود را باز کنند. آنها اکنون با این وظیفه دلهره آور روبرو هستند که در 8 بازی از 9 بازی باقیمانده خود پیروز شوند تا جایگاه خود را در پلی آف تضمین کنند.

از سوی دیگر، RCB پس از شکست‌های متوالی به رقابت‌های خود بازگشته است زیرا از همین تعداد بازی چهار امتیاز کسب کرده است.

ویشاک که اولین بازی خود را به جای کارن شارما انجام داد، اولین ویکت خود را در قالب وارنر با تحویل آهسته‌تر در مسیر رسیدن به بازی به یاد ماندنی خود یعنی 3/20 به دست آورد.

این بازیکن 26 ساله سرعت خود را تغییر داد و طول خود را به خوبی مخلوط کرد تا باتسمن ها را به دردسر بیندازد، سپس دو ویکت دیگر گرفت – آکسار پاتل و لالیت یاداو – در حالی که DC در 16 اور به 110/8 کاهش یافت.

پس از اینکه وارنر (19 توپ از 13 توپ) ارزان قیمت را بیرون آورد، مانیش پاندی یک مبارزه انفرادی را با 37 توپ 50 رهبری کرد که بیست و دومین پنجاهمین او در مسابقات بود.

اما وانیندو هاسارانگا د سیلوا، اسپینر فریبنده سریلانکایی، پاندی را پس از یک بررسی هوشمندانه به دام انداخت و همه چیز برای دی سی تمام شد.

شاو (0) در ادامه دویدن تاول خود، پنجمین امتیاز تک رقمی خود را از هشت اینینگ IPL به ثمر رساند که قربانی یک فرار خیره کننده توسط بازیکن تعویضی ایمپکت آنوج راوات شد.

پریتوی همیشه یک توپ انداز کند بود و با شروع از وارنر نشان داد که قصد نداشت.

شاو شروعی متزلزل با بلوک‌ها داشت و راوات در حالی که آن را از روی جلد اضافی بیرون می‌آورد، کاملاً در نقطه‌ای بود. شاو اکنون 34 دوش از جمله دو اردک از پنج اینینگ در این IPL دارد.

بولرهای DC زودتر خوب عمل کرده بودند زیرا آنها RCB را به 174 برای 6 محدود کردند.

RCB با کهلی و گلن ماکسول (24 توپ از 14 توپ) با زدن شش ها به پایان رسید.

اما سه اسپین دی سی کولدیپ، آکسار پاتل (3-0-25-1) و لالیت یاداو (4-0-29-1) شتاب را به دست آوردند.

میچل مارش (2/18 از دو اور)، که پس از عروسی خود به تیم بازگشت، همچنین با ویکت های فاف دو پلسیس، کاپیتان RCB و ماهیپال لومرور، کمک قابل توجهی کرد.

دوتایی معروف کهلی دو پلسیس بدون سر و صدا دست به کار شدند و در چهار اوور 33 ران به ثمر رساندند.

کوهلی با هانریش نورتیه را برای یک مرز خوب بولد کرد، در حالی که آفریقای جنوبی با یک جفت چهار ضرب به بالا رفت.

پس از اینکه اسپین در اور چهارم معرفی شد، دو پلسیس برای شش اور اول با آکسار کنار رفت.

با Kohli در جعبه، RCB در منطقه راحتی در 89/1 در نیمه راه نگاه کرد.

اما پس از آن RCB خود را در شکاف یافت و پس از اینکه کولدیپ ویکت های ماکسول و دینش کارتیک (0) را از دست داد، به 132/6 کاهش یافت.

اوور اول دو ویکت با اخراج هارشال پاتل توسط آکسار انجام شد، زیرا دی سی هت تریک کرد و در اور پانزدهم آن را شکست.

اخراج هارشال عجیب بود. آبیشک پورل، ویکت بان، برای LBW درخواست تجدید نظر کرد و بررسی نشان داد که افزایش ضعیفی از جایی به حرفه دیگر وجود دارد، زیرا هارشال در نهایت از کار افتاده بود.

این لالیت بود که با یک شوت بزرگ کهلی را اخراج کرد. ستاره خفاش هندی با ناتوانی در پاک کردن مرز میانی جان خود را از دست داد.

ماکسول با نیت تهاجمی وارد صحنه شد و Yadav را برای چند شش دقیقه در همان اوور پرتاب کرد تا بلافاصله برود.

ماکسول حال و حوصله ای برای عقب نشینی نداشت و امتیاز تقریباً به 10 ران رسید، زمانی که وارنر یک ران بک خوب گرفت تا هم تیمی استرالیایی خود را اخراج کند.

در توپ بعدی، Karthik برای یک اردک طلایی و DC بلند شد و از ناکجاآباد ناپدید شد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله