Titans Gujarat Predicted XI vs Kolkata Knight Riders، IPL 2023: آیا هاردیک پاندیا و کو با ترکیبی برنده دست و پنجه نرم خواهند کرد؟

IPL 2023: GT در رویارویی بعدی خود به مصاف KKR خواهد رفت© BCCI

تایتان‌های گجرات پس از شکست در مسابقه‌ی هیجان‌انگیز آخرین توپ در دیدار قبلی خود، همه آماده هستند تا در مسابقه بعدی خود در IPL 2023 در روز شنبه در باغ ادن در کلکته، امتیازات خود را در برابر نایت رایدر کلکته برابر کنند. مدافع عنوان قهرمانی پس از شکست دادن هندی های بمبئی با اختلاف 55 ران وارد این مسابقه خواهد شد. پیش از این، آنها همچنین لاککنو سوپر غول‌ها را در یک تریلر کم امتیاز با 7 ران شکست دادند. شاگردان هاردیک پاندیا در حال حاضر با 5 برد از 7 بازی در رده سوم جدول قرار دارند. این احتمال وجود دارد که GT با همان Playing XI مقابل KKR پیش رود.

تایتان ها به یک ترکیب وسوسه انگیز بولینگ در هندی محمد شامی می بالند که همراه با پاندیا به اندازه کافی در طول بازی لرزید.

شامی این کار را با یک حرکت ملایم و ظریف انگشت در اطراف درز در حین زایمان انجام داد و وقتی به “خاک خانه” بازگردد از این چالش لذت خواهد برد.

پاندیا همچنین در حال افزایش سرعت بود که با اخراج روهیت شارما هندی بمبئی با تحویل 144 کیلومتر در ساعت نشان داد.

اما امثال نیتیش رانا و رینکوی با شخصیت زمانی که با اسپینرهای GT به رهبری رشید خان که متحد جدیدی در هموطنش نور احمد پیدا کرده است، با بزرگترین چالش خود روبرو خواهند شد.

با پیروی از رشید، اسپینر 20 ساله دست چپ، به خصوص در اوورهای میانی، بی امان بود.

او در حالی که در تعقیب و گریز 208 خود MI را به 152 برای 9 رساندند، به طور کامل نمایش داده شد، و نور با ارقام سه برای 37 که شامل پوست سر ارزشمند سوریاکومار یاداو بود، بازگشت.

پیش بینی XI GT در مقابل KKR:وریدیمن ساها (هفته هفته)، شوبمن گیل، هاردیک پاندیا (ج)، ویجی شانکار، آبیناو منوهار، دیوید میلر، راهول تواتیا، راشد خان، محمد شامی، نور احمد، محیط شارما

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله