Suryakumar Yadav همچنان در صدر رتبه بندی ICC T20 قرار دارد

پیسر هندی Suryakumar Yadav همچنان در آخرین رتبه بندی مردان ICC T20I Batters که در روز چهارشنبه منتشر شد، صدرنشین شد. سوریاکومار که اخیراً عملکرد ضعیفی داشته است، با 906 امتیاز در رتبه بندی ICC باقی ماند و بیش از 100 امتیاز از محمد رضوان از پاکستان (798) رتبه دوم برتری دارد. Surikovmar که تنها بتمن هندی در بین 10 بازیکن برتر است، در سال 2022 یک سال درخشان را در این فرمت سپری کرده است. او در اوایل سال جاری در بازی مقابل نیوزلند و سریلانکا به نتایج خوب خود ادامه داد.

کاپیتان سابق ویرات کوهلی بهترین بت زن هندی بعدی در لیست است زیرا در رتبه 15 باقی مانده است.

در میان بول کاران، آرشدیپ سینگ در رتبه چهاردهم از هند پیشتاز است در حالی که دریانورد کهنه کار بوونشوار کومار به رده نوزدهم سقوط کرده است.

هاردیک پاندیا پس از شکیب الحسن، رهبر این لیست، در رتبه دوم قرار دارد.

ده ویکت در سه T20I به حارث رئوف کمک کرد تا شاداب خان را منجنیق کند تا بالاترین امتیاز را در بولینگ پاکستان داشته باشد.

رئوف در سری T20I در حال انجام، موفق شد با چهار ویکت مقابل نیوزلند، جایزه بهترین بازیکن مسابقه را در بازی اول کسب کند.

هفته گذشته پیسر پاکستان جلوتر از شاهین افریدی و پس از شاداب خان که در رتبه دوازدهم رده بندی بولینگ T20I قرار داشت، حرکت کرد. ده ویکت در سه T20I اول باعث شد رئوف با پنج پله صعود در رده بندی به رده یازدهم برسد.

در همین حال، ایش سودی (620) و شاهین (624) نیز به ترتیب چهار پله و دو پله صعود کردند و سایرین در اطراف خود افت کردند.

یک قدم بزرگ دیگر در رتبه بندی از سریلانکا به دست آمد زیرا پرابات جایسوریا شروع جادویی خود را در کریکت توپ قرمز ادامه داد.

اسپینر بازوی چپ در اولین تست یک بازی برنده 10 ویکت مقابل ایرلند انجام داد، که دومین رکورد او در یک دوره شش تست بسیار کوتاه بود.

جایاسوریا در حال حاضر دارای 43 ویکت در شش تست با پنج کشنده از پنج ویکت است. او با کسب هفت ویکت در آزمون گال در برابر ایرلند توانست 13 پله در رده بندی بولینگ تست ICC صعود کند و به 20 تیم برتر برسد.

جایاسوریا با بهترین امتیاز 669 در دوران حرفه‌ای، به بالاترین امتیاز در سریلانکا در کریکت تست تبدیل شد. رامش مندیس (576) که پس از گرفتن چهار ویکت در انینگ دوم تست مقابل ایرلند سه پله صعود کرد، در رتبه بعدی قرار دارد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله