Suresh Raina یک ویدیوی جادویی با دوز صبحگاهی از عشق ارسال می کند. تماشا کردن

[ad_1]

Suresh Raina یک ویدیوی جادویی با دوز صبحگاهی از عشق ارسال می کند.  تماشا کردن

سورش رینا ویدیویی را در اینستاگرام منتشر کرد که در آن با پسرش ریو بازی می کند.© اینستاگرام


سوره رینا ، کریکت سابق هند ، روز جمعه به اینستاگرام رفت تا یک ویدیوی جذاب را که در آن با پسرش ریو بازی می کند ، به اشتراک بگذارد و آن را “بخشی از عشق صبح” نامید. “Raina my love love @ rainario23” ، Raina این ویدیو را به اینستاگرام اضافه کرد. اندکی پس از اشتراک ویدیو توسط Raina ، طرفداران بخش نظرات را با پیام های صمیمانه برای این دو یا پدر و پسر فرا گرفتند. مناف پاتل بازیکن سابق بسکتبال هند با ارسال دو شکلک ایموجی صمیمانه به این فیلم پاسخ داد.

بوق تجاری

سورش رینا در ماه آگوست بازنشستگی خود را از کریکت بین المللی اعلام کرد و به کار خود پایان داد که بیش از 15 سال به طول انجامید.

راینا بخشی از تیم ملی 2011 هند بود که 50 سال قهرمان جام جهانی شد.

چپ دست نیز در سال 2013 نقش مهمی ایفا کرد ، زمانی که هند انگلیس را در فینال لیگ قهرمانان اروپا شکست داد و جام مورد علاقه را از آن خود کرد.

رینا پس از یک وقفه طولانی در لیگ برتر هند 2020 برای مسابقات Super Kings چنای آماده بازگشت به میدان بود ، اما چند روز قبل از مسابقات در امارات به دلایل شخصی به میدان آمد.

CSK او را در مسابقات بسیار از دست داد ، زیرا او اولین تیم امسال شد که برای رسیدن به مرحله پلی آف از دست داد.

بالا رفته

دست چپ 226 مسابقه بین المللی یک روزه انجام داد و بیش از 5500 دوش به ثمر رساند. در قالب 50 سال به پنج قرن و 36 نیم قرن رسیده است.

Raina همچنین اولین خفاش هندی بود که در هر سه قالب بازی به قرن ها رسیده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]