Suresh Raina پس از جلسه عکس هایی را با Kieran Ridge به اشتراک گذاشت

[ad_1]


روز پنجشنبه ، بازیکن سابق فوتبال هند در کریکت با وزیر ورزش Kiren Ridge دیدار کرد. بتسمن چپ دست به توییتر رفت تا تصویری با رایگیا به اشتراک بگذارد. “راینا” در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: “دیدار با شما از KirenRijiju بسیار عالی بود. ما گفتگوی خوبی در مورد ورزش داشتیم و دانستن پیشرفتی که کشور ما در همه ورزشهای عمودی داشته است بسیار عالی است.” وی افزود: “من همچنین سفر کریکت خود را دوست داشتم.” Kieren Ridge Raina را دوباره بازتوییت کرد و نوشت: “دیدار با ImRaina زیباست و از تلاش های شما برای ارتقا و حمایت از جوانان ما در همه ورزش ها قدردانی می کند.”

بوق تجاری

سورش رینا در ماه آگوست بازنشستگی خود را از کریکت بین المللی اعلام کرد و پرده حرفه ای 15 ساله خود را کاهش داد ، در این دوره او جام جهانی 2011 و جام قهرمانی 2013 را فتح کرد.

Raina آماده بازی در لیگ برتر هند (IPL) 2020 برای “Super Kings چنای” بود اما به دلایل شخصی از رقابت در امارات متحده عربی انصراف داد.

CSK در غیاب او جنگید و اولین تیمی شد که برای حضور در پلی آف مبارزه نکرد. برای اولین بار در تاریخ IPL ، CSK نتوانست به مرحله حذفی راه یابد.

سورش رینا به نمایندگی از هند در 226 سازمان بین المللی یک روزه حضور داشته و 5615 اجرا از جمله پنج قرن و 36 دهه پنجاه را به ثمر رسانده است.

بالا رفته

او همچنین 78 بازی بین المللی T20 (T20I) بازی کرد و 1605 دوش به دست آورد. وی اولین هندی بود که قرن T20I را به قتل رساند.

پیش از این فصل ، Raina همچنین محدودترین بازیکن در IPL بود ، اکنون MS Donn کاپیتان CSK این افتخار را دارد.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]