SunRisers Hyderabad XI در مقابل Kolkata Knight Riders، IPL 2023 پیش بینی کرد: آیا SRH ترکیب برنده را تغییر خواهد داد؟

Sunrisers Hyderabad در طول IPL 2023 در حال فعالیت است© BCCI

سان‌رایزرز حیدرآباد به دنبال ادامه روند پیروزی‌های خود در لیگ برتر هند (IPL) 2023 خواهد بود که تیم تحت رهبری آیدن مارکرام روز پنجشنبه به مصاف نایت رایدرهای کلکته برود. در مسابقه قبلی خود، SRH نمایشی درخشان از آبیشک شارما و هاینریش کلاسن به همراه بولینگ منظم از Mayank Markande برای شکست دهلی کپیتالز به نمایش گذاشت. بار دیگر این وظیفه بر دوش بازیکنان درجه یک خواهد بود که پس از چند اخراج زودهنگام شروع خوبی به SRH داشته باشند.

آبیشک شارما در چند بازی اخیر بهترین بازیکن تیمش بوده است و او یک بار دیگر با مایانک آگاروال دروازه را باز خواهد کرد. راهول تریپاتی و کاپیتان مارکرام رتبه های برتر را تشکیل می دهند، در حالی که هری بروک، ستاره تیم ملی انگلیس، نقش تقویت کننده میانی را بر عهده گرفته است.

کلاسن در بازی با KKR در فرم انفجاری قرار گرفت و به همراه عبدالصمد مسئولیت اضافه کردن دوش های ارزشمند در مدت زمان کوتاه مانده به پایان مسابقه به او محول خواهد شد.

در بخش بولینگ، بوونشوار کومار با پیوستن عمران مالک به او در صفوف، انتظار می‌رود که دوباره پیشتاز باشد. عمران تاکنون از فرم خوبی در این رقابت ها برخوردار نبوده و به سختی به دنبال اضافه کردن به آمار خود خواهد بود. انتظار می‌رود که مارکو یانسن جایگزین آکال حسین در ترکیب اصلی شود، در حالی که مارکانده یک بار دیگر گزینه اصلی برای قهرمانان IPL 2016 خواهد بود.

SRH XI پیش بینی کرد: آبیشک شارما، مایانک آگاروال، راهول تریپاتی، آیدن مارکرام (ج)، هری بروک، هاینریش کلاسن (WK)، عبدالصمد، مارکو جانسن، بوونشوار کومار، مایانک مارکاند، عمران مالیک

موضوعات مطرح شده در این مقاله