Sunrisers Hyderabad XI در مقابل هندی‌های بمبئی، IPL 2023 را پیش‌بینی کرد: آیا آیدن مارکرام و شرکت مشارکت خواهند کرد؟ هر تغییری؟

SunRisers Hyderabad در بازی بعدی خود به مصاف هندی های بمبئی می رود© BCCI

پس از شکست کلکته نایت رایدر در یک رویارویی با امتیاز بالا، سان رایزر حیدرآباد در مسابقه بعدی خود در IPL 2023 در روز سه شنبه به مصاف هندی های بمبئی خواهد رفت. قهرمانان سال 2016 پس از گلزنی هری بروک در اولین قرن فصل خود، مجموع 228/4 را در 20 اور ثبت کردند. بعداً، KKR با وجود کوبش های 75 و 58* به ترتیب از Nitish Rana و Rinku Singh به 205/7 محدود شد. با توجه به اینکه تیم تحت رهبری آیدن مارکرام قرار است در حیدرآباد با قهرمانان پنج دوره دیدار کند، آنها احتمالاً با همان Playing XI پیش خواهند رفت.

Sunrisers قهرمانان جدیدی را در هری بروک و آبیشک تریپاتی پیدا کرده اند که در دو مسابقه اخیر خود دو برد به دست آورده اند.

در حالی که بروک در نهایت با 55 توپ 100 مقابل KKR انتظارات را برآورده کرد، تریپاتی با گل 48 توپ 74 تیم را مقابل پنجاب کینگز به خانه برد.

سهم کاپیتان آیدن مارکرام در هر دو مسابقه بسیار زیاد بود زیرا او در دو مسابقه آخر با امتیازهای 50 و 37 طرف مقابل را سرپا نگه داشت.

با این حال، مایانک آگاروال به دلیل عدم دویدن در بالای صفحه، مانند یک انگشت شست دردناک گیر کرد.

در میان پرتاب کننده ها، اسپینر مایانک مارکانده با شش ویکت بالاترین ویکت گیر برای SRH بود، در حالی که عمران مالیک، مارکو یانسن و بوبنشوار کومار نیز مخالفان را دچار مشکل کردند.

SRH XI در مقابل MI پیش بینی شد: هری بروک، مایانک آگاروال، راهول تریپاتی، آیدن مارکرام (ج)، آبیشک شارما، هاینریش کلاسن (هفته‌انه)، واشنگتن ساندار، مارکو یانسن، بوونشوار کومار، عمران مالیک، تی. ناتاراجان

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله