SunRisers Hyderabad Predicted XI vs Kolkata Knight Riders، IPL 2023: آیا هری بروک کنار گذاشته می شود؟

SunRisers Hyderabad (SRH) به رهبری آیدن مارکرام با پیروزی متوالی در روز جمعه در Eden Gardens مقابل تیم پر زرق و برق کلکته نایت رایدر (KKR) قرار گرفت. SRH پس از خریدهای بزرگ مانند هری بروک، مایانک آگاروال و هاینریش کلاسن در حراج روی کاغذ قوی است. قهرمانان سال 2016 که با این برد تقویت شده اند، به دنبال حفظ شتاب پیروزی خود خواهند بود و به KKR یک مبارزه قدرتمند در خانه خواهند داد. با این حال، با تنها یک برد در سه تور، SRH در حد امتیاز نبوده است.

در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم SRH XI در مقابل KKR می تواند باشد:

هری بروک با مبلغ هنگفتی توسط SRH خریداری شد، اما ضربه زن انگلیسی هنوز روی تمام سیلندرها شلیک نکرده است. او در مسابقه قبلی ضربه ضربه را باز کرد اما موفق به شکستن نشد (13 بر 14).

با این حال، مدیران احتمالا او را برای یک بازی دیگر نگه می دارند. او نبرد را با مایانک آگاروال آغاز خواهد کرد که در مسابقه قبلی 21 توپ از 20 توپ به ثمر رساند.

راهول تریپاتی به مصاف تیم سابق خود می رود و نقش نگه داشتن اینینگ ها را در وسط بازی می کند. تریپاتی کسی است که می تواند ضربه را در فریم میانی و ضد ضربه بزند.

کاپیتان مارکرام در رده میانی توسط هاینریش کلاسن آفریقای جنوبی همراه خواهد شد. مارکرام 37 توپ از 21 توپ را مقابل PBKS زد و امیدوار است این بار بهتر از این هم عمل کند.

SRH همچنین یک حمله چرخشی قوی در واشنگتن سوندارا و مایانک مارکانده دارد، تازه از 15/4 او در برابر پادشاهان پنجاب، در حالی که یک حمله سرعتی به رهبری بوونشوار کومار و مارکو یانسن به KKR مبارزه سختی خواهد داد.

عمران مالیک تِراوی پیسر و تی ناتاراجان با تجربه قدرت شلیک بیشتری به بولینگ سریع خود خواهند داد.

پیش بینی SRH XI در مقابل KKR: هری بروک، مایانک آگاروال، راهول تریپاتی، آیدن مارکرام (ج)، هاینریش کلاسن، واشنگتن ساندار، مارکو یانسن، بوونشوار کومار، مایانک مارکانده، عمران مالیک، تی. ناتاراجان

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله