Sunrisers Hyderabad پیش بینی XI در مقابل پادشاهان پنجاب: زمان آن است که هری بروک را کنار بگذاریم؟

شروع ضعیف سان‌رایزرز حیدرآباد (SRH) آنها را در رده‌بندی لیگ برتر هند (IPL) 2023 در رده‌بندی قرار داد و اولین دو بازی خود را در این مسابقات باخت. در مواجهه با تیم پنجاب کینگز، ممکن است از SRH خواسته شود تا تغییرات بزرگی برای یافتن تیمی ایجاد کند که بتواند روند پیروزی خود را آغاز کند. در حالی که تعدادی از بازیکنان ناامید شده اند، هری بروک، ستاره انگلیسی، ممکن است پس از یک رشته نمایش ضعیف برای این فرنچایز، خود را تبریر ببیند.

برای تیمی که در دو دوره اخیر هشتم شد، SRH امیدوار بود فصل را بهتر شروع کند، اما آنها در نهایت دو شکست کوبنده را به ترتیب مقابل راجستان رویالز و لاکنو سوپر جاینتز متحمل شدند.

نمایش ضعیف با خفاش، علیرغم داشتن بازیکنان هیجان انگیز در ترکیب، دلیل اصلی شکست آنهاست. تلاش Sunrisers برای ایجاد یک شراکت باعث شده است که آنها در دو مسابقه خود تا کنون امتیازهای 131 و 121 را کسب کنند.

از دست دادن یک ویکت در یک انبوه نشان داد که آنها به ضرر آنها بود زیرا نتوانستند شتاب بیشتری کسب کنند. هنگامی که SRH در نیمه اول بازی اول 30 بر 2 بود، آنها 43 بر یک در مقابل LSG موفق شدند، اما آن را از دست دادند و به 55 برای 4 در 9 اور سقوط کردند.

بازگشت آیدن مارکرام، کاپیتان جدید، شانس آنها را نیز تغییر نداد زیرا او یک اردک ساخت. توانایی اسپینینگ دلیل صعود هری بروک بود، اما او در هر دو مسابقه بر روی اسپینرها ظاهر شد.

در بالاترین ترتیب، SRH ویکت آنمالپریت سینگ را به عنوان بازکننده به جای آبیشک شارما در آخرین مسابقه خود امتحان کرد و او امیدوارکننده به نظر می رسید اما مایانک آگاروال و راهول تریپاتی ناسازگار بودند.

در واقع، دو کامو از عبدالصمد طول کشید تا SRH در دو مسابقه به یک مجموع مناسب برسد. از آنجایی که هاینریش کلاسن، بازیکن بزرگی که به او زمان می‌دهد، جالب است که ببینیم آنها از چه ترکیبی برای پشتیبانی از ضربه زدن استفاده می‌کنند.

Sunrisers Hyderabad به احتمال زیاد XI در برابر پنجاب کینگز در مسابقه IPL 2023 بازی می کند:آبیشک شارما، مایانک آگاروال، راهول تریپاتی، آیدن مارکرام (ج)، هری بروک، هاینریش کلاسن، گلن فیلیپس (دبلیو کیست)، واشنگتن ساندار، عادل راشد، بوونشوار کومار، تی.

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله