Suhwinder Singh: صنعت فیلم به اندازه ادعای موسیقی دارویی ندارد

خواننده سوخویندر سینگ ناراحت است. با روشی که صنعت فیلم به تصویر کشیده می شود ، رسوایی افراد مشهور ، اتهامات مربوط به مواد مخدر – همه چیز. نه اینکه او اصلاً وجود آن را انکار کند.

“این منفی است ، با ویروس کرونا شروع شد ، سپس با مرگ Sushant (سینگ راجپوت) ، سپس در مورد چین. در همه جای دنیا دارو وجود دارد ، اما فقط صنعت فیلم سازی (برجسته است) “، شروع می کند.

در مرحله بعد ، Chhaiyaa Chhaiyaa ، hitmaker 49 ساله می گوید که می خواهد چند نکته راجع به این واقعیت که بسیاری از نام های بد در محل کار او فراخوانده شده است ، بگوید. “Starship با کار و فداکاری بسیار ایجاد شده است. همچنین مرحله ای پیش می آید که مردم هوس دیدن این مشاهیر را می کنند. شبکه های اجتماعی به شما فرصتی می دهند ، آنها شما را نمی بینند ، بنابراین می توانید هرچه می خواهید بگویید. “

بزرگترین مشکلی که وی پیدا کرد این است که در حالی که افرادی که سو abuse مصرف می کنند مورد سوused استفاده قرار می گیرند ، تمرکز افراد تأمین کننده آنها نیست. «Maamla jadd se hatam ho jayaega. امروزه بازیگران ما می توانند ادعا كنند كه برای بهبود خلق و خوی خود مقدار كم آن را مصرف می كنند و بسیاری از مردم بقیه هند در تمام روز روی زانو در می آورند. آنها حداقل راه می روند و شلیک می کنند ، نمایش می گذارند و … اما این افراد در جاده ها یا حوالی ناودان نشسته اند. در اینجا (در صنعت) درصد باید 5 باشد ، در هر 100 بالاست 100 درصد مایل. “سینگ می گوید.

او مثال خودش را می زند که چگونه آهنگ هایی مانند Bidi Jalai Le (Omkara) را می خواند بدون اینکه حتی به زندگی واقعی آنها نگاه کند. وی ادامه می دهد ، “ژامبون وارد سیستم dudh ، jitna bhi de do haa lenge. مواد مخدر utna hai nahi فیلم صنعت mein jitna ragad diya gaya hai. اگر مواد مخدر تا حدی وجود داشت ، حتی نمی توانستند به ساقه بروند! در نظر شما 1 در 100 است ، بررسی می شود toh gunaah سلام kiya jaata hai na. بسیاری از مردم در تلاشند تا آن را به یک تماشا تبدیل کنند. هیچ کس سعی در نجات صنعت خود ندارد. افرادی که ترول می زنند ، خوشحال هستند و فکر می کنند ، “هام کابی رانبیر کاپور ، رانور سینگ من وارون داوان ، mil nahi sakte، fore unki group bajaate hain.”

دنبال کردن htshowbiz بیشتر