SRH در مقابل PBKS، IPL 2023: Rahul Tripathi، Mayank Markande در حالی که SunRisers حساب حیدرآباد را باز کرد با پیروزی بر پنجاب کینگز درخشید

Sunrisers Hyderabad یک عملکرد بالینی برای ثبت یک پیروزی قانع کننده با هشت ویکت مقابل پنجاب کینگز به ثبت رساند تا حساب خود را در لیگ برتر هند در روز یکشنبه در حیدرآباد باز کند. در حالی که SRH 144 بعد از اسپینر مایانک مارکانده (15/4) با توپ تعقیب می کند، راهول تریپاتی با یک توپ 74 شکست ناپذیر 48 ضربه محکمی زد تا به تیمش کمک کند تا کار را در 17.1 اور انجام دهد. کاپیتان آیدن مارکرام با 37 توپ از 21 توپ خارج شد و تلاش آنها از 66 توپ 99 شیخار داوان، که پنجاب کینگز را به 143 بر 9 رساند، بی نتیجه ماند.

مارکانده با ارقام 4 به 15 یک چرخش فوق العاده به دست آورد تا پنجاب کینگز را در امتیاز 88 به 9 در اوور پانزدهم ترک کند. داوان 12 چهار و پنج شش زد.

وقتی نوبت آنها به خفاش رسید، SRH به آرامی شروع کرد و در پایان شش اور پاورپلی به عدد 34 برای یک رسید.

پس از گرفتن یک شش از تریپاتی، راهول چهار برگشت تا ویکت بزرگ مایانک آگاروال را با یک توپ 20-21 در اور نهم بگیرد.

سپس تریپاتی دو ضرب چهار پشت سر هم از چهار ضربه زد تا به SRH از 50 بگذرد، قبل از ضربه زدن به هارپریت برار، اسپینر بازوی چپ، برای حفظ تیمش در مسابقه، به مدت سه ضربه را بزند.

تریپاتی در زمینی که تقریباً هر ضربه‌زن در آن تلاش می‌کرد، بدون شیخار داوان، توانست بدرخشد و نیم قرن خود را در 35 توپ با شش توپ موهیت رتی به ارمغان بیاورد.

به دنبال آن دو نفر از تریپاتی و کاپیتان آیدن مارکرام، پنجاه شراکت را در اوایل چهاردهم تکمیل کردند و SRH به 49 دوش در 42 توپ نیاز داشت.

تریپاتی و مارکرام پس از آن تقریباً مشکل را به نفع تیم خود حل کردند و راثی 21 زد تا تساوی را به 26 ران در پنج اور آخر کاهش دهد.

پیش از این، حتی زمانی که کینگز پنجاب در فواصل زمانی معین ویکت های خود را از دست می داد، داوان به هم تیمی هایش نشان داد که چگونه این کار را با ضربه زدن باورنکردنی خود انجام دهند.

کینگز پنجاب، که از آنها خواسته شد ابتدا ضربه بزنند، شروعی فاجعه آمیز داشتند و پرابسیمران سینگ را در همان اولین توپ مسابقه از دست دادند و بوونشوار کومار، ویکت بان کهنه کار هند در مقابل ویکت گیر افتاد.

توپ به بالای زانوی او برخورد کرد، اما پرابسیمران تصمیم گرفت بدون نیاز به بازبینی جدا شود و پنجاب را به هیچ وجه رها نکرد.

کاپیتان شیخار داوان برای اولین مرز اینینگ، بوونشوار را در ناحیه مرد سوم بولد کرد.

با این حال، داوان دوباره از سمت غیرضروری تماشا کرد که متیو شورت (1) توسط مارکو یانسن، بازوگر چپ آفریقای جنوبی، در جریان تحویل دوم اور دوم مسابقه در استادیوم بین‌المللی راجیو گاندی، اخراج شد.

توپ در طول خوبی فرود آمد و قبل از برخورد به پد شورت تاب خورد. بر خلاف پرابهسیمران، شورت قبل از اینکه تصمیم بگیرد به میدان بازگردد با کاپیتان خود مشورت کرد و پنجاب کینگز را در اور دوم 10 برای دو نفر در یک نقطه دشوار قرار داد.

توپ بعدی و ارسال نوسانی دیگر به جیتش شارما (4) دروازه بان ویکت اصابت کرد و فریاد بلند یانسن برای lbw توسط داور تایید شد. بلافاصله DRS گرفته شد و فناوری ردیابی توپ نشان داد که به خوبی در سمت پا پیش می رود، که منجر به لغو تصمیم و ایجاد آرامش برای PBKS شد.

داوان قبل از بازگشت یانسن برای بازگرداندن جیتش شارما، که نتوانست از دست آیدن مارکرام، کاپیتان SRH در اواسط آف خلاص شود، دو چهار امتیاز از هم تیمی هندی خود بوونشوار پیدا کرد.

سام کوران یک شش و یانسن چهار توپ را در اینینگ های متوالی زد، اما پس از زدن 22 توپ از 15 توپ، بازیکن همه کاره انگلیسی توسط مارکانده که در حال چرخش پا بود تکمیل شد، که پس از نمایش درخشان SRH در شروع، با ارقام عالی به پایان رسید. .

اما داوان ایده‌های دیگری داشت که با شکست دادن توپ‌بازان SRH، تیمش را به جمع قابل احترام رساند. داوان در طول راه توسط بوونشوار، که سه موقعیت از جمله دو فرصت بولینگ خود را از دست داد، کمک گرفت.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله