Sourav Ganguly ویدیوی “Tribute Diego Maradona” را به اشتراک می گذارد. تماشا کردن

دیگو مارادونا چهارشنبه پس از یک حمله قلبی مرگبار درگذشت.© خبرگزاری فرانسه


مرگ دیه گو مارادونا در روز چهارشنبه قلب طرفداران فوتبال در سراسر جهان را شوکه و خرد کرد و یکی از آنها سوروف گنگولی کاپیتان سابق هند بود. گانگولی ، که گفت برنده جام جهانی آرژانتین او را مجبور به تماشای فوتبال کرد ، روز دوشنبه برای به اشتراک گذاشتن ویدیویی از مارادونا به اینستاگرام رفت. گنگولی در این ویدئو نوشت: “نبوغ مطلق. من ندیده ام كه ​​كسی بهتر از او فوتبال بازی كند.” این ویدئو مجموعه ای از مارادونا است ، که مهارت های خود را نشان می دهد و در نقش مدافعان و دروازه بانان حریف بازی می کند.

بوق تجاری

وی همچنین در توییتر ویدیویی از گلهای مارادونا از بازی آرژانتین برابر انگلیس در جام جهانی 1986 منتشر کرد. اولین گلی که او در این مسابقه به ثمر رساند ، بدنام “دست خدا” بود و گل دوم نیز به عنوان گل قرن شناخته شد.

دیگو مارادونا پس از حمله قلبی در 25 نوامبر درگذشت.

“قهرمان من دیگر نیست .. نبوغ دیوانه وار من .. بزرگترین زمانه … تو مرا به تماشای فوتبال واداشتی … عاشق فوتبال … باورنکردنی باورنکردنی .. هیچ کلمه دیگری .. قلبم از شنیدن آن می سوخت.” سورا گانگولی روز چهارشنبه در اینستاگرام نوشت و به خبرهای تکان دهنده همراه با عکس دو نفر پاسخ داد.

آرژانتین پس از مرگ مارادونا سه روز عزاداری اعلام کرد.

بلند شده

روز یکشنبه ، باشگاه قدیمی او بوکا جونیورز با به ثمر رساندن گلی که اشک دخترش را در آورد ، از او ادای احترام کرد.

ادوین کاردونا ، هافبک کلمبیایی 12 دقیقه بعد دروازه حریف را باز کرد و بازیکنان بوکا با قرار دادن پیراهن مارادونا در مقابل اتاق شخصی او ، جایی که دخترش دالما در آن حضور داشت ، جشن گرفتند. در حالی که بوکا در این مسابقه برنده شد و کاردونا در دقیقه 20 دوباره به گل رسید ، این جشن اشک او را در آورد.

مباحث ذکر شده در این مقاله