Sourav Ganguly احساس می کند KL Rahul در تمام اشکال بازی نقش خواهد داشت


سورو گنگولی ، رئیس BCCI روز شنبه گفت که “وقت زیادی دارد” تا کالیبر بازیکن KL Rahul جایگاه خود را در کریکت آزمون بدست آورد زیرا این فرصت را دارد تا در قالب های مختلف بازی ها را برنده شود. راهول ، که در سیزدهمین دوره IPL سلطنت پادشاهان یازدهم پنجاب را بر عهده داشت ، در حال حاضر برنامه امتیازات فعلی T20 را هدایت می کند ، اما گانگولی ، که تحت تأثیر کاپیتانی خود نیز قرار گرفته بود ، معتقد بود که مرد کارناتاکا نیز برای کریکت آزمون آماده شده است. گنگولی گفت: “من زمان زیادی برای KL Rahul در مسابقات آزمون دارم و آن را مانند كریكت می گویم. اما در پایان ، انتخابگر تصمیم می گیرد كه چه كسی بازی كند و چه كسی بازی نكند.” برنامه هندی “الهام”.

بوق تجاری

اگرچه بیشتر دویدن های Rahul برای KXIP شکست خورده بود ، گانگولی امیدوار بود که دوندگی هایش برای هند به پیروزی منجر شود.

“دقیقاً مانند کسی که این بازی را انجام داد ، احساس می کنم که او (راهول) کسی است که در همه اشکال بازی سهیم خواهد بود. برای او آرزوی موفقیت می کنم. بیایید امیدوار باشیم که او به پیروزی کمک کند هند ، این مهم است. ”

همانطور که قبلاً اظهار داشت ، گانگولا بر این واقعیت تأکید کرد که تیمی به سرپرستی ویرا کولی هنگام بازی در کشورهای SENA (آفریقای جنوبی ، انگلیس ، نیوزلند و استرالیا) باید بهترین نتیجه را داشته باشد.

“او (ویرات) باید بنشیند و بفهمد که او باید در خانه بهتر بازی کند. بله ، استرالیا سریال خوبی بود که آنها برنده شدند (در 19-2018) ، اما آنها باید در آفریقای جنوبی ، انگلیس بهتر عمل کنند 2018) و در نیوزیلند (2020) ، “Ganguli گفت.

کلید پیروزی در سری خارج از کشور وادینگ خوبی است که در مرحله قبل در استرالیا اتفاق افتاد.

“آنها یک تیم توانمند هستند و ظاهراً از آن چیزهایی آموخته اند. همه باید خوب بجنگند. ما در انگلیس شکست خوردیم زیرا به جز ویرات کولی ، پوجارا ، کسی مسابقه آزمایشی کسب نکرد.

“ما در استرالیا برنده شدیم زیرا Pujara 500 دوش گرفت ، ویرات – صد ، Pant – صد. به این ترتیب شما برنده سریال خواهید شد. کامینز ، استارک ، هازلود و لیون قایق های خوبی هستند.

“آنها باید سخت مبارزه کنند و چسبیده باشند. این تیم خوبی است و همه باید دور هم جمع شوند تا استرالیا را در استرالیا شکست دهند.”

گانگولی اعتقاد داشت که بولینگ از ویژگی های بسیاری برخوردار است: او دارای سه ضربان ساز کلاس جهانی – یاسپریت بومرا ، محمد شامی و ایشانت شارما – و دو جوان – نائودیپ ساینی و محمد سراج بود.

بالا رفته

“بنابراین در هند یک حمله صورت گرفت ، هدف این است که ویرات با آنها کار کند و آنها را در بهترین شکل قرار دهد.

“او باید به عنوان کاپیتان تصمیم بگیرد که با چه کسی می خواهد حمله کند و در چه مرحله ای می خواهد حمله کند – خواه اشوین باشد ، یا بومرا ، یا سائینی ، یا شارما یا جید. این مهارت های کاپیتانی وی است.”

مباحث ذکر شده در این مقاله