“Sky Clear”: Chennai Super Kings پس از اخراج ارزان قیمت در IPL 2023 با وقاحت سوریاکومار یاداو را ادعا می کند

ماتیشا پاتیرانا 3 بر 15 را گرفت زیرا سوپر کینگز چنای هندی‌های بمبئی را به 139 در 8 در 20 اور در یک بازی لیگ برتر هند در روز شنبه محدود کرد. دوشیزه نهال وادهرا چپ دست، IPL نیم قرن (64، 51 توپ، 8×4، 1×6) و همکاری نیم قرنی او با Suriyakumar Yadav (26) و Tristan Stubbs (20) به نجات MI کمک کرد که با سه ویکت شکست خورد. در سومین اور. برای CSK، بهترین توپ گیران پاتیرانا (3 شکست 15 در 4 اور)، دیپاک چهار (2/18 از 3 اور) و توشار دشپانده (2/24 از 4 اور) بودند در حالی که راویندرا جادجا (1/37) ویکت بزرگ را به دست آورد. سوریاکومار یاداو.

پاتیرانو در طلسم خود از چهار بار حتی یک مرز را از دست نداد.

پس از انتخاب کاسه، بولرهای CSK MI را به هم ریخته و مخالفت را تا پایان اور سوم به 16 برای 3 کاهش دادند.

چهار ویکت های ایشان کیشان (7، 9 توپ، 1×4) و روهیت شارما کاپیتان MI (0، 3 توپ) را در اختیار گرفت در حالی که توشار دشپنده با حذف کامرون گرین خطرناک برای 6 (4 توپ، 1 چهار توپ) اولین موفقیت را به دست آورد.

MI در 7 تحویل، سه ویکت را از دست داد، تنها 1 ران به ثمر رساند، و قبل از اینکه سوریا (26، 22 توپ، 3×4) و وادهرا نجات را آغاز کنند، جدی به نظر می رسید.

سوریا و وادرا 55 دوش در 7 اور اضافه کردند و قبل از اینکه راویندرا جادجا سریعتر شلیک کرد تا اولی را اخراج کند، در میانه بازی با اعتماد به نفس بیشتری به نظر می رسیدند.

سوریا، که در بازی قبلی مقابل پنجاب کینگز فرم خود را به دست آورد، پس از شکست های اولیه، کلید MI را در دست داشت و به نظر می رسید که تیم را به سمت امن هدایت می کند، زمانی که Jadeja سریعتر از او بهتر می شود.

تیم دیوید که انتظار می رفت امتیازات زیادی کسب کند، تنها 4 توپ دوام آورد و دو ران به ثمر رساند و سپس توسط دشپنده اخراج شد.

پاتیرانا، که به نظر می‌رسد با هر بازی بهتر می‌شود، 2 ران در اور هجدهم و 5 ران در اور نهایی انجام داد زیرا CSK سرخپوستان بمبئی را با سرعت خفه می‌کرد تا تغییر کند. خفاش‌بازان MI نتوانستند با یک عملکرد متواضع از تیرباران سریلانکا دور شوند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله