Shubman Gill برای قورت دادن MS Dhoni، Virat Kohli، Rohit Sharma سه گانه: India Pacer سابق

شوبمن گیل بهترین گلزن IPL 2023 است© BCCI/Sportzpics

شوبمن گیل بهترین بت زن فصل 2023 لیگ برتر هند (IPL) است که هدایت گجرات تایتانز را بر عهده دارد. گیل با به ثمر رساندن 851 دوش در این فصل، شاید بزرگترین تهدید برای چنای سوپر کینگز باشد زیرا مردان MS Dhoni به دنبال کسب عنوان قهرمانی برای پنجمین بار هستند. گیل قبلاً تیم های ویرات کوهلی (RCB) و روهیت شارما (MI) را نابود کرده است و قرن ها برای هر دو گلزنی کرده است. آتل واسان، بازیکن سابق کریکت هندی معتقد است که MS Dhoni (CSK) نفر بعدی است.

در چت در اخبار ABPواسون گفت که احساس می‌کرد گیل وقتی بازیکن کریکت شد، سه نماد کوهلی، روهیت و دونی را «بلع» خواهد کرد.

موجه تو لگ راها های یه تریدو کو ی گیل نیگال جایگا جیس تاره سه ی باتینگ کار راها های (فکر می‌کنم گیل آن سه افسانه‌ای را همانطور که ضربات خود را می‌کوبد، می‌بلعد) وسان به اخبار ABP در مورد گیل و موفقیت او در برابر تیم‌هایی مانند کوهلی و روهیت در مسابقات اخیر صحبت کرد.

واسون همچنین گفت که MS Dhoni در ردیف بعدی قرار دارد (گیل باید برنده شود) زیرا گجرات تایتان ها قرار است در فینال IPL 2023 با چنای سوپر کینگز روبرو شوند.

«فکر می‌کنم ماهی در ردیف بعدی باشد. حتی تیم گجرات تایتانز هم عالی به نظر می رسید. بمبئی با Suryakumar Yadav بازی کرده است اما گجرات نیز عمق بولینگ خوبی دارد. علیرغم اینکه تیم جدیدی هستند، اما تاثیرگذار بوده اند. ما چنین برتری را از CSK دیده ایم. وقتی صحبت از گیل شد، او بازیکن خوبی است. با توجه به پول و شهرت در IPL، هر کسی می تواند تمرکز خود را از دست بدهد، اما گیل آرام به نظر می رسید.

بعداً در مکالمه، واسون از این واقعیت استقبال کرد که گیل در زمانی که کریکت با پول و زرق و برق احاطه شده بود، در زمین مانده است.

“گیل اهل یک شهر کوچک در پنجاب است. پدرش همه چیز را ترک کرد تا او را به بازی کریکت برساند. او مربی او بود که در تمام مسیر همراهش بود. در عصر تجاری امروز که پول و زرق و برق در خط مقدم است، زبان بدن گیل به شما می گوید. واسون اضافه کرد که چقدر دقیق است.

موضوعات مطرح شده در این مقاله