Shikhar Dhawan Sports New India Jersey با “انگیزه به روز شده”. Ch

هند و استرالیا: Shihar Dawan Sports New India Jersey s

هند و استرالیا: شیار دوان پیراهن جدیدی را برای تیم ملی هند نوشت.© Shihar Davan / توییتر


باتسمن ، که هند شیار داوان را کشف می کند ، عکسی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که در آن با “لباس جدید” برای یک سری نسخه های آینده در برابر استرالیا دیده می شود. دوان در این عنوان با انتشار سلفی نوشت: “نیوجرسی ، انگیزه به روز شده. آماده رفتن”. Davan بخشی از تیم های یک روزه هند و Twenty20 International برای تور استرالیا است که با اولین ODI در سیدنی در 27 نوامبر آغاز می شود. برای سری های قاب محدود ، شامل سه ODI و سه T20I ، چهار آزمایش از 17 دسامبر در آدلاید انجام می شود.

بوق تجاری

داوان با دویدن در لیگ برتر هند (IPL) در این دور شرکت می کند ، جایی که او به عنوان دومین گلزن برتر و بهترین گلزن پایتخت های دهلی شناخته می شود.

در غیاب روهیت شارما ، که برای تسهیل بهبودی از آسیب دیدگی در ناحیه همسترینگ در طی IPL ، از سفر در هند با کارکنان محدود استراحت کرد ، داوان با یک شریک جدید کشف خواهد شد.

KL Rahul و Shubman Gill دیگر رقبای تعیین شده در تیم ODI هستند.

پیراهنی که داوان پوشید شباهت زیادی به آن داشت که هند در جام جهانی 1992 که در استرالیا و نیوزیلند برگزار شد.

از طرف دیگر ، استرالیا در طول سه مسابقه سری T20I که پیروی از ODI است ، در یک پیراهن بومی حضور خواهد داشت.

بالا رفته

این پیراهن به یاد اولین تیم استرالیایی برای سفر به خارج از کشور در سال 1868 پوشیده خواهد شد.

در حالی که روحیت پای خود را از دست خواهد داد ، حتی اگر شرکت در آزمایشات زیر سوال برود ، کوهلی پس از اولین تمرین در آدلاید به خانه بازمی گردد تا در کنار همسرش ، آنوشکا شارما بازیگر باشد ، زیرا این زوج در انتظار فرزند اول خود هستند.

مباحث ذکر شده در این مقاله