Shikhar Dhawan “عصبانی و کمی”: ستاره هند از یک حادثه جالب قبل از جام جهانی فاش کرد

تصویر فایل شیخار داوان© توییتر

تیم کریکت هند شخصیت های جالبی دارد. Kuldeep Yadav و Yuzvendra Chahal دو نفر از آنها هستند. ترکیبی از بازو اسپینرها زمانی تیم مهمی را در زمین کریکت تشکیل می دادند که زمانی به آنها لقب «کولچا» داده بودند. کولدیپ در حال حاضر برای دهلی کپیتالز در IPL 2023 بازی می کند در حالی که چاهال برای راجستان رویالز بازی می کند. این دو برای یک برنامه چت در حاشیه IPL با هم جمع شدند و یک اتفاق جالب در مورد شیخار داوان به اشتراک گذاشتند.

«آن حادثه ای که او و شیکا بهای را درگیر کرد، بهترین بود. چاهال در اپیزودی از «صبحانه قهرمانان» به کولدیپ گفت وقتی شیهی بهای را گاز گرفتی.

شیکی بای مدام با من سر و کله می زد. منم اذیتش کردم بازی تمرینی قبل از جام جهانی، مقابل بنگلادش بود، درست است؟ بنابراین او آمد و این کار را کرد (با اشاره برای کشیدن گوش هایش). عصبانی شدم و گازش گرفتم. او عصبانی شد. گفت: برو! خیلی اذیت شد. گفت: گاز گرفتی! کولدیپ سپس ماجرا را توضیح داد: «تو هم گوش من را کشیدی».

کولدیپ با بیان حکایتی از روزهای اولیه خود گفت که ضربه زدن به تندولکار بزرگ به او گفته است که مراقب “سبک زندگی IPL” باشد.

من در سن 17 سالگی وارد تیم زیر 19 سال هند شدم. در سال 2012 در طول دوره IPL تور استرالیا داشتیم. من در آنجا تجربه زیادی نداشتم. سر ساچین می خواست زودتر، حوالی ساعت 2 بعد از ظهر، خفاش کند. .. یه ساعت تو تور باهاش ​​دعوا کردم و اونو هم کشیدم بیرون. چهار ساعت و نیم با من صحبت کرد. آن موقع عادت داشتم حرف دلم را بزنم و همه چیز را به او گفتم. به او گفتم که تجربه من در استرالیا عالی نیست. او به من گفت: “این تازه شروع است. بارها اتفاق می افتد. او همچنین به من گفت: “مواظب سبک زندگی IPL باشید. به موقع بخوابید و غذای خوب بخورید. کالدیپ در فصل هشتم Breakfast of Champions گفت: زیاد سرگردان نباشید.

موضوعات مطرح شده در این مقاله