Sandeep Sharma با وجود قهرمانی های MS Dhoni در حالی که راجستان رویالز در تریلر 3 ویکت برنده شد، آرام می ماند.

ماهندرا سینگ دونی نگاهی اجمالی به روزهای خوب قدیمی با پایان‌های هیجان‌انگیز داشت، اما ساندیپ شارمای سوئیسی ناشناخته راجستان رویالز چند تحویل عالی در سوراخ‌های بلوک ایجاد کرد تا راجستان رویالز در یک رویارویی نزدیک با چنای سوپر کینگز، برد سه‌رانه‌ای را در برابر چنای سوپر کینگز به ارمغان آورد. روز چهارشنبه در ورزشگاه چیدامبارم با تعقیب یک هدف 176، Dhoni (32 توپ از 17 توپ) و Ravindra Jadeja (25 توپ از 15 توپ)، کهنه سربازان بسیاری از این پایان های هیجان انگیز، در مسیر بودند زیرا در فینال اوور نهایی به 21 مورد نیاز بود.

امتیاز نهایی CSK 172 برای 6 بود زیرا Dhoni دویستمین بازی خود را برای CSK به روشی که می‌خواست در خانه معنوی خود با بیش از 30000 هوادار به پایان نرساند.

ساندیپ، ویکت بان پنجاب، که هشت سال پیش چند بازی برای هند انجام داد، به نظر می رسید که اعصاب خود را از دست داده است، زیرا او چند شوت می زند و سپس دونی او را برای چند شش دقیقه از طریق ساق چهارگوش و وسط ویکت کوبیده است.

با نیاز به 6 تا از دو تحویل آخر، ضربان‌دار متوسط ​​توسط Jadeja توسط یک یورکر باز بولد شد و به دنبال آن یک توپ عالی در سوراخ بلوک توسط Dhoni که چند سینگل تولید کرد.

با این حال، دوون کانوی رویکرد ضعیفی در زمینی دشوار داشت، زیرا 50 توپ خارج از 38 توپ او فاقد شتاب بود، راویچاندران اشوین (25/2 در 4 اور) و یوزوندرا چاهال (27/2 در 4 اور) فوق العاده خوب توپ زدند.

پیش از این، جاس باتلر در رویکرد خود کاملاً ویرانگر نبود، اما همچنان نیم قرن هجدهم از حرفه خود در IPL را مدیریت کرد زیرا راجستان رویالز پس از قرار گرفتن در خفاش، امتیاز قابل احترام 175 برای 8 را ارسال کرد.

اگرچه رویالز پس از 15 اور 135 برای 4 امتیاز بدست آورد، اما 5 اور آخر با تنها 40 ران اضافه شده و 4 ویکت از دست رفته آنطور که انتظار داشتند کارآمد نبود.

راویندرا جادجا (2/21 در 4 اور) طبق معمول روی سطحی با کمک اسپینر خطرناک بود، حتی زمانی که باتلر در 52 توپ 36 توپی خود، سه شیش بزرگ زد. او در 77 ران ویکت دوم خوبی با Devdut Padikal (38 توپ از 26 توپ) داشت، که پس از مبارزه با پنجاب کینگز به حالت اولیه خود بازگشته بود.

شیمران هتمایر (30 توپ از 18 توپ) یک تمام کننده قابل توجه در پایان بود، در حالی که توشار دشپنده (2/37) تنها 8 ران در اور بیستم دریافت کرد.

بولرهای CSK، به ویژه Jadeja، موفق شدند پس از شروع تاول 50 در اوور ششم، رویالز را دفع کنند.

رویالز بین 8-13 مبارزه کرد و دو ویکت را در سه توپ از دست داد و Padikal و کاپیتان Sanju Samson (0) به Jadeja سقوط کردند.

ضربه ای که سامسون دریافت کرد با سرعت بازوی بالایی پرتاب شد و به اندازه کافی همراه با پرش آنقدر چرخید که خمیر را مجبور به بازی در خط اشتباه کند.

پس از یک کشش که در آن خفاش‌های رویالز برای کمی بیش از شش اور محدود شدند، اشوین (30، 22 توپ، 1×4، 2×6) دو شش ضربه متوالی به آکاش سینگ، اولین بازوی چپ، زد.

او حتی زمانی که می‌خواست سرعتش را تندتر کند، سقوط کرد و از آکاشا به اعماق پرواز کرد.

پس از اینکه کاپیتان MS Dhoni برنده پرتاب شد و کاسه را انتخاب کرد، دشپنده یک ضربه زودهنگام برای تیم میزبان وارد کرد و یاشاسوی جیسوال خطرناک (10، 8 توپ، 2×4) را که توسط Shivam Dube گرفتار شده بود، انداخت.

باتلر و پادیکال (38، 26 توپ، 5×4) در 41 اور 77 دوش انجام دادند، قبل از اینکه دومی به دست راویندرا جادجا افتاد که توسط دوون کانوی گرفتار شده بود. این مشارکت پس از برکناری زودهنگام جیسوال، پایه و اساس سلطنت را گذاشت.

رئیس سابق BCCI، N Srinivasan، در حضور همسرش Chitra Srinivasan و رئیس سابق TNCA Rupa Gurunath، پیش از مسابقه به دونی به خاطر کاپیتانی CSK برای دویستمین بار در IPL تبریک گفت.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله