S Sreesanth به کریکت رقابتی بازگشت تا در CCA T20 President’s Cup بازی کند


دیگ سریع السیرسانت با مسابقات محلی T20 که توسط انجمن کریکت کرالا برگزار شده بود ، به مسابقات کریکت بازمی گردد ، این اولین بار از پایان هفت سال تحریم به اتهام تبانی است. Sreesanth ، که به دلیل ادعای مشارکت در رفع نقاط IPL ، توسط BCCI ممنوع شد ، در لیست بازیکنان T20 در Alappuzha قرار دارد. ممنوعیت وی در سپتامبر سال جاری منقضی شد. نماینده KCA گفت ، او به عنوان بخشی از تیم KCA Tigers انتخاب شد ، به طوری که کاپیتان مسابقات کاپیتان تیم ملی Sachin Baby بود.

بوق تجاری

براساس KCA ، شش تیم – KCA Royals ، KCA Tigers ، KCA Tuskers ، KCA Eagles ، KCA Panthers و KCA Lions – توسط کمیسیونی برای مسابقات القایی KCA T20 Presidential Cup انتخاب شدند.

به گفته KCA ، علاوه بر Sreesanth و Baby ، تیم های مختلف شامل بازیکنان مشهوری مانند Basil Tampi ، Rohan Prem ، Midhun S ، Asif KM و سایر بازیکنان بزرگسال دولت هستند.

“تیم ها ترکیبی از جوانان و تجربه هستند. انتظار می رود که مسابقات سخت باشد و بستری برای نشان دادن مهارت های آنها فراهم شود” – – در یک مطبوعات KKA گفت.

این بازگشت Sreesanth به میدان کریکت پس از اجرای محرومیت است که در سپتامبر سال جاری پایان یافت.

پیش از این ، بولر 37 ساله گفته بود که پس از تحریم قرار است کار خود در خانه را از سر بگیرد و ایالت کرالای محل زندگی وی قول داده است در صورت اثبات شایستگی خود ، آن را در نظر بگیرد.

KCA اظهار داشت كه منتظر مصوبه دولت است كه مسابقات را از 17 دسامبر سال 2020 تا 3 ژانویه 2021 در الاپوزا برگزار كند و به پروتكل های COVID-19 پایبند باشد. این گزارش در ادارات دولتی بیان شده است.

KCA اظهار داشت که این مسابقات مقدماتی T20 یک رویداد سالانه است که در آن شش تیم انتخاب شده توسط کمیسیونی برای این منظور انتخاب می شوند.

در این بخش آمده است: “هیچ حق رای و مالکی وجود نداشته باشد. هر تیم از 14 بازیکن و 2 کارمند پشتیبانی تشکیل شده است. در صورت نیاز به تعویض ، هر تیم 4” وظیفه “خواهد داشت.”

بالا رفته

KCA اظهار داشت كه همه بازيكنان ، كاركنان پشتيباني و مقامات ذي نفع بايد در معرض شرايط بيولوژيكي بي خطر قرار داشته باشند تا از طريق تماس خارجي ، خطر آلودگي را به حداقل برسانند.

در این متن آمده است: “رعایت دقیق پروتکل های امنیتی COVID-19 تضمین خواهد شد. برای این کار ، KCA قبل از شروع مسابقات کارگاه های آنلاین برای بازیکنان / مسئولان برگزار می کند تا به آنها درباره SoP و اقدامات احتیاطی زمینی آموزش دهند.”

مباحث ذکر شده در این مقاله