RCB vs RR Live IPL 2023: The Action Begins! Virat Kohli، Faf Du Plessis Stand Up برای RCB vs RR

IPL 2023، RCB vs RR Live به روز رسانی: RR در برابر RCB افزایش می یابد© BCCI


به‌روزرسانی‌های زنده RCB در مقابل RR IPL 2023: Virat Kohli و Faf du Plessis در مسابقه رویال چلنجرز بنگلور و راجستان رویالز در مسابقه IPL 2023 در استادیوم M Chinaswamy در بنگلور شروع به کار کردند. کاپیتان RR سانجو سامسون برنده پرتاب شد و تصمیم گرفت مقابل RCB کاسه کند. ویرات کوهلی پس از کاپیتانی آنها مقابل پنجاب کینگز در آخرین مسابقه خود، دوباره هدایت RCB را بر عهده خواهد داشت. فاف دو پلسیس، کاپیتان معمولی RCB از ناحیه دنده آسیب دیده است و فقط به عنوان یک ضربه زن بازی خواهد کرد. RCB پس از پیروزی 24 ران مقابل پنجاب کینگز وارد این مسابقه خواهد شد. از سوی دیگر، RR با شکست 10 ران مقابل لاکنو سوپر جاینت روبرو شد. (جدول امتیازات IPL 2023)

به روز رسانی زنده IPL 2023 از مسابقه بین RCB و RR، به صورت زنده از بنگلور: • 15:32 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: OUT

  خارج از!!! چه پیشرفتی برای راجستان رویالز. ترنت بولت ویرات کوهلی را در اولین زایمان حذف می کند. در حالی که داور زمین به LBW سیگنال می دهد، بولت به لنت ها برخورد می کند. اولین ویکت به RCB رفت.

  RCB 0/1 (0.1 اوور)

 • 15:30 (IST)

  نتیجه زنده RCB در مقابل RR: ما در مرحله هستیم

  مسابقه IPL 2023 بین رویال چلنجرز بنگلور و راجستان رویالز با افتتاحیه Virat Kohli و Faf du Plessis برای RCB آغاز می شود. از سوی دیگر، ترنت بولت ابتدا برای RR بولینگ می کند.

 • 15:10 (IST)

  نتیجه زنده RCB در مقابل RR: RR’s Playing XI

  راجستان رویالز (بازیکن یازدهم): جاس باتلر، یاشاسوی جیسوال، سانجو سامسون (ج)، دودوت پادیکال، شیمران هتمایر، دروو جورل، راویچاندران اشوین، جیسون هولدر، ترنت بوت، ساندیپ شارما، یوزوندرا چاهال

 • 15:09 (IST)

  نتیجه زنده RCB در مقابل RR: RCB’s Playing XI

  رویال چلنجرز بنگلور (بازیکن یازدهم): ویرات کوهلی (ج)، فاف دو پلسیس، ماهیپال لومرار، گلن ماکسول، شهباز احمد، دینش کارتیک (وزن)، سویاش پرابهودسای، دیوید ویلی، وانیندو هاسارانگا، محمد سراج، ویجیکومار ویشاک

 • 15:07 (IST)

  امتیاز زنده RCB vs RR: این چیزی است که ویرات کوهلی در طول قرعه کشی می گفت

  “انتخاب آن بسیار آسان بود، ما ابتدا می زدیم. این دریچه خشک به نظر می رسد، اما خشک تر می شود و ممکن است ابتدا فرو بریزد. من این را به سانجو نگفتم، اما خیلی خوشحالم که اول مبارزه کنم. هر دوی ما می توانیم کاری را که می خواهیم انجام دهیم. دفعه قبل به من اطلاع دادند که ممکن است مجبور شوم چند بازی را کاپیتان کنم، کاری که من به انجام آن عادت ندارم. بنابراین خوشحالم که وارد میدان شوم، آماده ادامه آنچه که فاف بود، تیم به خوبی پاسخ داد، ما با انرژی زیادی بازی می کنیم و این در بازی آخر قابل مشاهده بود. یک تغییر برای ما، وین پارنل است و دیوید ویلی جایگزین او خواهد شد. فاف به عنوان بازیکن تعویضی به بازی خود ادامه می دهد.

 • 15:06 (IST)

  امتیاز زنده RCB vs RR: این چیزی است که سانجو سامسون در طول قرعه کشی باید می گفت

  ما ابتدا توپ می خوریم. با نگاه کردن به شرایط، طرف ما و آنهاست. بنابراین ما ترجیح می دهیم کاسه بازی کنیم. رختکن ساده، صادقانه است و باید به نحوه بازی خود احترام بگذاریم. با همان یازده شروع می کنیم، شاید اضافه کنیم. کسی بعدا.”

 • 15:01 (IST)

  RCB vs RR Live Score: RR Win the Toss, Opt Bowl

  کاپیتان راجستان رویالز، سانجو سامسون، برنده بازی شد و تصمیم گرفت در مسابقه IPL 2023، در مقابل رویال چلنجرز بنگلور، هدف را بازی کند.

 • 13:45 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: RR پیش بینی شده XI

  در اینجا ما فکر می کنیم که بازی Rajasthan Royals vs Royal Challengers Bangalore Playing XI به چه صورت خواهد بود. اینجا را بخوانید.

 • 13:44 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: RCB پیش بینی شده XI

  در اینجا نحوه بازی رویال چلنجرز بنگلور در مقابل راجستان رویالز یازدهم است. اینجا را بخوانید.

 • 13:36 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: هاسارانگا در فرم خوبی است

  دپارتمان اسپین RCB توسط سریلانکایی Wanindu Hasaranga de Silva رهبری می شود که در سه سفر خود تاکنون چشمگیر به نظر رسیده است.

 • 13:36 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: حمله با سرعت قوی توسط RCB

  اتک بولینگ RCB در دستان مطمئن محمد سراج است که در فرم هیجان انگیزی قرار گرفته است و در شش بازی 12 ویکت از جمله چهار ویکت برای 21 بازی آخر به دست آورده است. سراج توسط وین پارنل و هارشال پاتل که به ترتیب 8 ویکت در 4 و 6 بازی به دست آورده اند پشتیبانی می شود. اما هر دوی این بولرها کمی گران بوده اند و در مسابقات آتی به دنبال رفع این مشکل خواهند بود.

 • 13:35 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: ترتیب میانی ناسازگار RCB

  گلن ماکسول نیز در این تورنمنت قدرت ضربتی خود را نشان داد اما به اندازه کافی ثابت نبود. RCB همچنین به جانبازانی مانند Dinesh Karthik، Mahipal Lomlor، Shahbaz Ahmed و Suyash Prabhudesai در حد وسط نگاه خواهد کرد.

 • 13:34 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: اورهای مرگبار RCB

  درست مانند RR، RCB یکی از ترسناک ترین جفت های افتتاحیه IPL در Faf du Plessis و Virat Kohli را دارد. هر دو در این فصل در فرم بوده اند و شروع فوق العاده ای به RCB داده اند.

 • 13:33 (IST)

  امتیاز زنده RCB vs RR: Ravichandran Ashwin چشمگیر است

  راویچاندران اشوین با حیله گری و حیله گری خود در بخش اسپین را تحت تاثیر قرار داده است، اما یوزوندرا چاهال کمی گران بوده و باید بازی خود را ارتقا دهد.

 • 13:32 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: حمله با سرعت قوی توسط RR

  Trent Boult و Sandeep Sharma، RR باتجربه دارای بولرهای بازکننده خوبی هستند و در مقابل Faf du Plessis و Virat Kohli از عهده وظایف خود بر می آیند.

 • 13:32 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: میانگین ضعیف RR

  کاپیتان سانجو سامسون و شیمران هتمایر گلزنی کرده‌اند اما به اندازه کافی ثابت نبوده‌اند و تیم برای پایان دادن به بازی‌ها از آنها حمایت می‌کند. بدتر از همه، Devdutt Padikkal و Riyan Parag نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

 • 13:31 (IST)

  نتیجه زنده RCB در مقابل RR: جفت باز شدن قوی RR

  جیسوال و باتلر احتمالاً قوی‌ترین زوج افتتاحیه در RR هستند و این دو در این فصل برای طرف مقابل تکان می‌خورند. اما این عملکرد درجه متوسط ​​است که به نگرانی برای RR تبدیل شده است.

 • 13:30 (IST)

  امتیاز زنده RCB vs RR: RR با شکست 10 ران مقابل LSG روبرو می شود

  RR با توجه به عملکردشان در آخرین بازی خود مقابل لاکنو سوپر جاینتز در خانه باید به چیزهای زیادی فکر کنند. با تعقیب هدف 155، RR شروعی عالی داشت زیرا یاشاسوی جیسوال (44) و جاس باتلر (40) 87 دوش را در 11.3 اور انجام دادند، قبل از اینکه تیم میانه در 10 ران شکست بخورد.

 • 13:29 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: جداول RR

  RR در حال حاضر با هشت امتیاز پس از چهار برد و دو باخت در صدر جدول قرار دارد، در حالی که RCB با سه برد و به همان تعداد باخت پنجم است.

 • 13:28 (IST)

  امتیاز زنده RCB در مقابل RR: مرتبه متوسط ​​RR باید افزایش یابد

  راجستان رویال‌های رده‌بندی شده به چیزهای بیشتری از رده میانی ضعیف خود نیاز دارند زیرا به دنبال بازگشت به راه‌های پیروزی مقابل تیم پرنوسان اما خطرناک رویال چلنجرز بنگلور هستند.

 • 13:25 (IST)

  RCB vs RR Live: سلام

  سلام و به پخش زنده مسابقه IPL 2023 بین رویال چلنجرز بنگلور و راجستان رویالز از استادیوم ام چیناسوامی بنگلور خوش آمدید. اخبار را به صورت زنده دنبال کنید.

موضوعات مطرح شده در این مقاله