RCB “با 18 برنده می شد اگر…”: جشنواره بزرگ اجرا از کاپیتان CSK MS Dhoni

رسیدگی به جوانان در طول اورهای مرگ “کار سختی” است و ماهندرا سینگ دونی، کاپیتان سوپر کینگز چنای، به دنبال دواین براوو با تجربه است تا به آنها کمک کند. همراه با Dhoni، براوو در برخی از بزرگترین بردهای CSK در لیگ برتر هند نقش داشته است. دونی پس از پایان بازی تیمش گفت: “این برای جوانان سخت است. اما آنها کار می کنند. براوو یکی از متخصصان است. با او، توپ گیرها اعتماد به نفس پیدا می کنند. این یک بازی تیمی است. مربی، مربی بولینگ و بازیکنان ارشد آنها را راهنمایی می کنند.” پیروزی هشت ران بر رویال چلنجرز بنگلور در روز دوشنبه.

Dhoni تحت تاثیر حرکات پا شیوام دوبه در برابر اسپینرها قرار گرفته است، اما گفت که باید روی ضربات خود در مقابل پیسرها کار کند.

در بازی این تیم مقابل RCB، دوبه توپ 27-52 را به ثمر رساند.

«دیوب خوب ضربه می زند، مرد قدبلند با دسترسی خوب. او در برابر پرتاب کننده های سریع مشکل دارد، اما در مقابل اسپینرها به خوبی می کوبد. ما برنامه های خاصی برای او داشتیم. ما معتقدیم که او می تواند نتیجه بدهد. او بیش از ما باید به آن ایمان داشته باشد.»

CSK تا زمانی که دو نفر از کاپیتان RCB، فاف دو پلسیس (62 توپ از 33 توپ) و گلن ماکسول (76 توپ از 36 توپ) در آستانه قرار گرفتند، نگران بودند.

“هر وقت شما 220 امتیاز می گیرید، ضربه زن باید به ضربه زدن ادامه دهد. اگر فاف و ماکسی ادامه می دادند، تا 18 اوور می بردند. من از پشت ویکت قضاوت می کنم، همیشه درگیر کارهایی هستم که باید انجام شود.” نه اینکه در مورد نتیجه چه فکر کنیم.» دوون کانوی با 83 گل از 45 تحویل در حالی که Dube برای یک توپ 27 توپ 52 منفجر شد قبل از اینکه CSK RCB را به 218 برای هشت محدود کرد.

“فکر می‌کنم ما به خوبی بولینگ بازی کردیم، پنج اور آخر برای پایان کار آماده شد. DK بازی را تمام می کند، این نان و کره اوست، اما این نشان می دهد که بولینگ آنها چقدر خوب بوده است.”

200 باید هم سطح می‌شد، ما تا آخر دویدیم. می‌توانستیم با محدود کردن آنها (زیر 20 در اور) آسیب را به حداقل برسانیم.» “چهار اور آخر چیزی بود که پایان عالی را رقم زد. این یکی از آن ویکت ها بود، یکی از بهترین ها (برای ضربه زن ها).

ما نتوانستیم کار را تمام کنیم، اما باید ادامه دهیم. تا آخر یه ذره انرژی از دست دادم، ناامید شدم چون سفت شدم. ما باید در برابر چرخش در فریم میانی قوی‌تر به حرکت خود ادامه دهیم.» PTI AH AH SSC SSC

موضوعات مطرح شده در این مقاله