Pankaj Udhas از علت بیماران مبتلا به تالاسمی پشتیبانی می کند – موسیقی

خانه / موسیقی / Pankaj Udhas از علت بیماران مبتلا به تالاسمی پشتیبانی می کند

Maestro Ghazala یک نوار ضبط شده از یکی از کنسرت های قبلی خود را به طور مستقیم پخش خواهد کرد تا برای این هدف نجیب پول جمع کند.

موسیقی
به روز شده: 5:41 PM IST در 19 نوامبر سال 2020

Pankaj Udhas به عنوان بخشی از یک کنسرت خیریه آنلاین در تاریخ 21 نوامبر برگزار خواهد شد.
Pankaj Udhas به عنوان بخشی از یک کنسرت خیریه آنلاین در تاریخ 21 نوامبر برگزار خواهد شد.

Maestro Ghazala Pankaj Udhas دوستداران موسیقی را با نسخه نوار کنسرت قبلی خود که به صورت آنلاین پخش می شود ، مجذوب خود می کند. درآمد حاصل از این کنسرت به خیریه ای اختصاص خواهد یافت که برای کودکان تالاسمیک کار می کند. کنسرت آنلاین ، هر چند رایگان باشد ، از ویژگی اهدا برخوردار خواهد بود که شرکت کنندگان می توانند با استفاده از آن مبلغی را که دوست دارند اهدا کنند.

اوداس می گوید: «در دوران سخت بیماری همه گیر Covid-19 ، سازماندهی یک کنسرت زنده غیرممکن بود ، زیرا می تواند جان مردم عادی و دوستداران موسیقی را به خطر بیندازد. بنابراین تصمیم گرفتیم یک کنسرت ضبط شده را برای طرفداران اجرا کنیم. با تشکر از این سمفونی آنلاین منحصر به فرد “Gazal” ، ما تلاش می کنیم تا آنجا که ممکن است برای درمان کودکان نیاز به پیوند مغز استخوان پرورش دهیم ، زیرا در حال حاضر بیش از 100 کودک در لیست انتظار برای پیوند مغز استخوان داریم. هزینه هر روش 10 تا 12 لاک است. این اولین ارکستر سمفونیک غزالا در هند خواهد بود. ”

این کنسرت 21 نوامبر ساعت 20.30 به صورت زنده پخش خواهد شد و مردم سراسر دنیا می توانند آن را تماشا کنند. اوداس با اعتماد واحد والدین تالاسمی سازمان یافته است ، امیدوار است این پرونده بتواند درمان بیمارستان تالاسمی کودک را در کوتاهترین زمان ممکن و لذت بخش قرار دهد.