PAC در مقابل WINTER: پاکستان زیمبابوه را به سری T20I پرتاب می کند


پاکستان برای بی دقتی زیمبابوه بسیار قدرتمند بود که روز یکشنبه در راولپندی با هشت گل برنده دومین تورنمنت بین المللی “Twenty20” شد و در یک سری از سه مسابقه با برتری 2 بر صفر از برتری بی چون و چرای برخوردار شد. با فاصله نیم قرن از بابان اعظم (51) و حیدر علی 20 ساله (66 نفر بیرون نیامد) ، پاکستان کار کوتاهی را با هدف متوسط ​​135 اجرا کرد و با 29 گل تعویضی به پیروزی رسید. زیمبابوه ، که به جنگ اعزام شده بود ، هرگز از حملات اولیه هیمس رئوف (3-31) و چرخان عثمان قدیر (3-23) نجات پیدا نکرد ، زیرا آنها برای 7 شلیک به 7/134 محدود شدند.

بوق تجاری

حیدر که فقط سومین مسابقه بین المللی خود را انجام داده بود ، با یک شوت 43 گل سه شش و شش محدودیت را شکست و به عنوان مرد مسابقه معرفی شد.

اعظم ، رتبه دوم در رنکینگ پنبه T20 جهان ، تنها در 28 گل هشت ضرب و چهار شکستن ، سریعترین 16 دهه پنجاه بین المللی است.

حیدر و اعظم 100 گل برای گل دوم اضافه کردند و یک بازی در زیمبابوه برگزار کردند ، علی رغم باختی که توسط فهار زمان انجام شد ، اما در گل سوم فقط 5 گل.

Bliss Muzarbani با سرعت بالا در زیمبابوه ، دو ویکت را برای 33 دویدن گرفت ، از جمله Azam.

خوشدیل شاه در یازدهمین حد خود پیروزی را پشت سر گذاشت.

آخرین مسابقه این مجموعه قرار است روز سه شنبه ، در راولپندی نیز برگزار شود.

پیش از این ، بهترین گلزنان زیمبابوه رایان بورل (32 از دست رفته) و وسلی ماداور (24) بودند و بورل آخرین توپ سرویس را برای شش بزرگ شکست.

رئوف پاکستانی ، که در سال گذشته در “بزرگ باشا” در استرالیا 20 ویکت گرفت ، در ضربات پی در پی برندان تیلور (سه) و کاپیتان چامو چیبابو (15) را حذف کرد.

دونالد تیرپانو (15) 30 گل برای هفتمین گل با برل قبل از افتادن به راوف در نوزدهم اضافه کرد.

بالا رفته

عثمان ، پسر عبدالقادر ستاره فقید پاکستانی ، برای سرنگونی بیشتر زیمبابوه وارد دروازه مدهویری ، سیکندر رازا (هفت) و التون چیگومبوری (18) شد.

پاکستان احسن رازا اولین داوری شد که در 50 تیم بین المللی T20 خدمت می کند.

مباحث ذکر شده در این مقاله