ODI سوم: وقتی هند 13 استرالیا را شکست می دهد ، ویرات کولی “قلب و تمایل” را ستایش می کند


کاپیتان هند ویرات کولی خوشحال بود که این تیم با وجود “قلب و اشتیاق” در سومین ODI مقابل استرالیا در روز چهارشنبه در کانبرا بازی کرد ، با وجود این واقعیت که این سری پس از بازی دوم به نفع میزبان تصمیم گرفته شده بود. هند با موفقیت از 302 دفاع کرد و استرالیا را در 13 دوش در Oval Manuka شکست داد. کاپیتان هندی همچنین با قدردانی از همکاری مهم هاردیک پاندیا و راویندرا جادئا گفت: “ما با روح و میل بازی کردیم و این همان کاری است که شما باید در استرالیا انجام دهید.”

بوق تجاری

کوهلی بعد از مسابقه گفت: “به خصوص بسیار خوب است که در نیمه اول سرویس و در نیمه دوم در استرالیا زیر پمپ بودیم و هر دو بار جنگیدیم.”

کوهلی گفت: “13-14 سال کریکت بین المللی بازی می کنید ، باید بتوانید مثل ما برگردید.”

هند به تساوی رسید و تصمیم به شکست گرفت.

پس از گل زودهنگام شیار ، دوان کولی همراه با شوبمن گیل ، که به جای مایانکو آگاروال ، ضربات پنالتی را باز کرد ، برای هند بازیافت.

پس از سقوط گیل به 33 سالگی ، Shrayas Ayer و KL Rahul به سرعت دنبال کردند ، هر دو بتمن قادر به ایجاد یک امتیاز نبودند.

کولی به مبارزه با هاردیک پاندیا ادامه داد اما به 68 رسید و هند را در 5/152 ترک کرد. اما Hardyk Pandya و Ravindra Jadea با هم مشارکت ناگسستنی در 152 مشارکت داشتند تا هند در اواخر دهه 50 به 5/302 برسد.

کولی گفت: “من می خواهم کمی بیشتر ادامه دهم ، اما ما بین Hardyk و Jadea مشارکت بسیار خوبی داشتیم. این دقیقاً همان چیزی بود که تیم برای دریافت این فشار لازم داشت ، علی رغم اینکه سریال را از دست دادیم.” همچنین سریعترین امتیاز برای 12000 اجرای ODI را بدست آورد.

کوهلی ، در مورد تغییر شرایط از سیدنی ، و درباره تغییرات در تیم هند.

بالا رفته

در حالی که شوبمن گیل جانشین مایانکا آگاروال شد ، شاردول تاکور ، کولدیپ یاداو و تی ناتاراجان به سالن بولینگ پیوستند و جایگزین محمد شامی ، ناودیپ ساینی و یوزوندرا چاهال شدند.

در اولین بازی ناتارایان آنها دو ویکت گرفتند و شاردول تاکور سه پوست سر گرفت. کولدیپ یاداو نیز ویکت را به هند برد.

مباحث ذکر شده در این مقاله