ODI سوم: سیواكارتیكیان بازیگر تامیل ، ناتاراجان را به خاطر اولین بازی تأثیرگذار در هند مقابل استرالیا تبریک می گوید


سیواكارتاكیان بازیگر تامیل در توییتر خود تبریک گفت كه ناتاراجان اولین بازی اش برای تیم ملی هند است. Cricket SunRisers Hyderabad (SRH) 10 بار دو ویکت را گرفت و 70 دوش را از دست داد. هند سومین ODI را در 13 مسابقه بدست آورد ، اگرچه استرالیا در سه سری 3 مسابقه ، 2-1 پیروز شد. لحظه ای افتخارآمیز برای همه ما ، برادر. “

بوق تجاری

هاردیک پاندا و راویندرا جید ضربات بدون شکست 92 و 66 دوی را زدند تا به هند کمک کنند پس از 50 شوت در 302 با پنج بار تمام شود. در همین حال ، حتی کاپیتان ویرات کهلی نیز در 63 تحویل از 78 زایمان کمک کرده است.

با وجود 59 ضربه گلن گلن ماکسول با 38 گل ، میزبان هنوز احساس ناکامی کرد و در سری ODI یک پیروزی تسلیت به هند داد.

ناتاراجان گل قیچی مارنوس لابوشانی را ثبت کرد و اشتون آگار را اخراج کرد.

پیش از این ، ناتاراجان تیم ملی T20I هند را برای تور کریکت از دست داد ، اما بعداً به عنوان جایگزین وارونا چاکراوارتی مصدوم وارد کشور شد.

ناتاراجان یک فصل چشمگیر لیگ برتر هند (IPL) 2020 را همراه با SunRisers Hyderabad (SRH) سپری کرد که به آنها کمک کرد تا در مرحله لیگ مقام سوم را کسب کنند.

بالا رفته

SRH در حذفی Royal Challengers Bangalore (RCB) را شکست داد و سپس در یک بازی پلی آف به دهلیز پایتخت (DC) باخت. در نتیجه ، این مسابقات توسط سرخپوستان از بمبئی (میشیگان) برنده شد. ناتارایان در این مسابقات 16 گل به ثمر رساند.

پس از اتمام سری ODI ، هند در سه مسابقه سری T20I که از 4 دسامبر آغاز می شود ، به مصاف استرالیا می رود. بعد از T20I یک سری تست با چهار مسابقه برگزار می شود. اولین مسابقه آزمایشی از 17 دسامبر آغاز می شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله