ODI سوم: استرالیا قصد دارد مقابل من بازی کند ، هند Pacer Shardul Thakur را نشان می دهد


گزارشگر هندی ، Shardul Thakur ، گزارشگر هندی ، روز چهارشنبه پس از ثبت پیروزی 13 بار برابر استرالیا در سومین و آخرین ODI ، گفت كه او برنامه ای را برای جنجالی کردن استرالیایی ها در خط مستقیم خود ارائه داده است. این اولین مسابقه Shardul در این سری ODI برابر استرالیا بود و این حرکت ناامید کننده نبود که او سه ویکت را از جمله موفقیت مهم استیو اسمیت به دست آورد. “ببینید ، قسمت مهم این بود که به طول ما در این مسابقه پایبند باشیم. وقتی این سریال را می بینید ، بتمن های استرالیایی در کشش بازی های زیادی انجام دادند ، من فقط سعی کردم آنها را از آن ضربه ها دور کنم و سعی کردم آنها را در خطوط مستقیم بازی کنم. این برنامه برای من جواب داد.” ، – گفت شاردول ، در پاسخ به یک درخواست در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی.

بوق تجاری

شاردول در مورد اخراج استیو اسمیت گفت: “ببینید ، من بعضی اوقات احساس خوشبختی می کنم. اگر سعی می کنیم برنامه هایی را اجرا کنیم ، می خواستیم آنها را کنترل کنیم و در این بازی پیروز شویم ، ما قصد داشتیم در کمربند اجرا کنیم ، وقتی اسمیت شکست داد ، من خوش شانس بودم من او را روی پاها خفه کردم ، او بهترین بازیکن است ، برای ما یک ویکت بزرگ بود. مهم این بود که در این بازی پیروز شویم تا به سری T20I انگیزه بدهیم. “

در حالی که هند با یک حساب حساب خود را در سوپرلیگ ODI باز کرد ، استرالیا سری 2-1 را به دست آورد. خوش شانس در کنار هند بود و این واقعیت را شروع کرد که کوهلی برای اولین بار در این سری به تساوی رسید و تصمیم به شکست گرفت.

در حالی که بالاترین دستورات به صورت یکپارچه انجام نشدند ، نظم میانی این چالش را پذیرفت و هاردیک پاندیا و راویندرا جادئا به ترتیب در مسابقات پیروزی 92 و 66 بازی کردند تا هند را به 302/5 هدایت کنند. خود ویرات کولی وقتی 63 دوی بازی را انجام داد ، وارد دویدن شد.

“ببینید ، احتمالاً زمین های مسابقه بزرگ هستند ، در این سری برای شکستن خوب بود ، زیرا شما به عنوان یک بولر ، باید از نظر برنامه بولینگ و جایی که می خواهید ضربنده ضربه بزند ، باهوش باشید. نکته اصلی این است که برنامه ها را اجرا کنید و تمام. در پایان قطعاً کمک خواهد کرد. وارنر این بازی را انجام نداد و این فرصتی برای کاتل های ما بود تا استرالیا را روی پاهای عقب خود قرار دهند. ما می خواستیم در این بازی برنده شویم تا حرکت سری T20I را تقویت کنیم. ” گفت شاردول.

شاردول بخشی از تیم T20I نیست ، اما مسافربری به سادگی در تلاش است تا از تمام فرصت هایی که برایش پیش آمده استفاده بهینه کند.

“من فکر می کنم تیم چند وقت پیش انتخاب شده است ، من عضوی از تیم T20 نیستم ، بنابراین هرگز به آن فکر نکردم. ما آن را به عنوان یک سری شش مسابقه ای (سه ODI و سه T20I) در نظر می گیریم. از این به بعد ما می توانیم خیلی آنها از موقعیت ها به خوبی استفاده می کنند ، پسران به شرایط عادت می کنند ، “شاردول گفت.

“انتخاب به دست من نیست ، اما هر وقت فرصت بازی به من داده می شود ، تمام تلاشم را می کنم تا عملکرد خوبی داشته باشم که به تیم کمک کند تا پیروز شود. فکر نمی کنم چنین چیزهایی فقط در یک مسابقه فرصت پیدا کنم ، در نتیجه هر بازیکن می خواهد در این مسابقه برنده شود. “

T Natarajan ، که در اولین ODI خود بازی می کرد ، دو ویکت گرفت و اولین دستیابی به موفقیت برای تیم Koli را به دست آورد.

بالا رفته

شاردول در مورد ناتاراجان گفت: “ناتاراجان خوب است ، او کار بزرگی با IPL انجام داد ، یورکی ها را در IPL مجازات کرد ، در این مسابقه با قدرت برگشت و این شخصیت او را نشان می دهد. ما به بازیکنانی نیاز داریم که بتوانند مدام برگردند ، در قالب سفید. توپ ها مانند دیگ منتظر شما هستند ، اما همه چیز به نحوه بازگشت بستگی دارد. “

اکنون هند و استرالیا از روز جمعه در سری سه مسابقه T20I شاخ خواهند زد.

مباحث ذکر شده در این مقاله