ODI دوم: گلن مکسول می گوید استیو اسمیت برای تیم های مخالف “بسیار ترسناک” به نظر می رسد


در فرم گرم ، استیو اسمیت برای تیم های حریف “به اندازه کافی ترسناک” به نظر می رسد ، گلن ماکسول همه جانبه استرالیا را پس از اینکه هم تیمی اش روز دوم بازی خود مقابل هند را به ثمر رساند ، ریخت. شوت سریع 104 ضربه ای اسمیت باعث شد استرالیا در ODI دوم به یک ماموت 389 بر چهار برسد ، که آنها به راحتی از آن دفاع کردند تا برتری قاطع 2-0 را در سری ODI به دست آورند. ماکسول در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی گفت: “همانطور که روز گذشته گفت ، دستان خود را پیدا کرد و اکنون برای تیم های حریف بسیار ترسناک به نظر می رسد. او توپ را مانند دیگران در جهان قرار می دهد. وقتی پای خود را پایین می گذارد ، سخت راه می رود و راه می رود.” بعد از مسابقه

بوق تجاری

“او صندلی های خود را انتخاب می کند. او حساب شده است (بیرون) و در حال حاضر وقت زیادی دارد. بسیاری از اوقات ، شما او را با توجه به نحوه شروع به خدمت قضاوت می کنید و او فقط با فشار دادن بیت های میانی به طور مداوم شروع به کار می کند.”

ماکسول ، که خود با 63 شکست ناپذیر خود به جمع کل بازیکنان استرالیا کمک کرد ، گفت که افزایش کریکت ODI پس از جنگ T20 بسیار خوب است ، اما این نیز شایسته موفقیت است.

“من حدس می زنم این به شرایط و شرایط بر می گردد. و در سیدنی در گذشته کمی موفقیت داشته ام ، یک ویکت عالی که همیشه فضای زیادی دارد و من سعی می کنم آن محدودیت کوتاه را پیدا کنم.

“اما بله ، جالب بود که در کریکت ODI حرکت کنم. گاهی اوقات یافتن سازگاری در جاده طولانی کار آسانی نیست ، اما وقتی عالی ترین کارها مانند الان کار خود را انجام می دهند. در این مرحله نقش من را در زیر (در زیر) بسیار تسهیل می کند.” او گفت.

بلند شده

ماکسول همچنین خاطر نشان کرد که همکاری دیوید وارنر و آرون فینچ کمتر پر شور نبود. در هر دو مسابقه ، شروع خوب آنها بستری برای نتایج گسترده فراهم کرد.

وی در پاسخ به این سال که آیا این الگوی مناسب برای ایجاد نوآوری در 50 فریم است ، گفت: “بله ، احتمالاً وقتی پسری مانند استیو اسمیت را می یابید و از 62 گل 100 می گیرید ، این یک مشاهده کاملاً ویژه است و به نظر می رسد ، ما فقط به زیبایی در حال راه اندازی سایت هستیم ، از طوفان اولیه عبور می کنیم و این واقعیت که افتتاح مشارکت برای ما به یک احساس تبدیل شده است. “

مباحث ذکر شده در این مقاله