‘No Talk On No Balls’: پس از اخطار کاپیتان، اکنون MS Dhoni ترول CSK Starlet است. نگاه کن

چنای سوپر کینگز (CSK) بدون شک یکی از محبوب ترین تیم ها در تاریخ لیگ برتر هند (IPL) است، به لطف رهبر کاریزماتیک خود، ام اس دونی، که از سال 2008 باتوم را در دست دارد. در طول این سال ها، چندین نسل جدید از بازیکنان آمده اند، زیر نظر Dhoni بازی کرده و رفته اند. با گذشت 16 سال از راه اندازی نسخه افتتاحیه لیگ T20، Dhoni همچنان یک “ثابت” است. دونی حتی در سن 41 سالگی می داند که چگونه می تواند بهترین نتیجه را از جوانان در زمین بگیرد و آنها را راحت کند.

در مسابقه ای برای CSK که دونی و راجواردان خانگرگکار در آن حضور داشتند، بازیکن اول در مقابل تماشاچیان، ضربان ساز جوان را ترول کرد. این گفتگو به شرح زیر است:

“عصر همگی بخیر. خیلی خوشحالم که اینجا هستم. همانطور که Mahi Bhaiya گفت، Ki jitna jyada hum iss event ko fun kar sakte hai، acha hasi mazak mein rakh sakte hai، utna try karenge، aur let’s see” (عصر بخیر همگی همانطور که دونی گفت ما می توانیم در این رویداد خوش بگذرانیم و بخندیم. خونگرگکار روی صحنه گفت: ما سعی خواهیم کرد این کار را انجام دهیم.

دونی حرفش را قطع کرد و حضار را به دوش کشید.

چندی پیش، Dhoni از عدم نظم و انضباط بولرهایش در زمین عصبانی بود. در بازی مقابل لاکنو سوپر گیاتنز، دونی گفت که اگر بازیکنانش نتوانند توپ های بدون توپ و پهن را کنترل کنند، باید زیر نظر کاپیتان جدید بازی کنند.

“آنها باید بدون توپ یا بازهای اضافی بازی کنند. یا باید زیر نظر کاپیتان جدید بازی کنند. این دومین هشدار من خواهد بود و سپس می روم.

این بازیکن 20 ساله در این فصل برای CSK 6 بولینگ و یک توپ بدون توپ در شش اور انجام داده است. او در آخرین بازی مقابل هندی های بمبئی در ترکیب حضور نداشت.

موضوعات مطرح شده در این مقاله