Neha Kakkar پس از عروسی با Roanpret Singh – نام خود را به Instagram تغییر داد – موسیقی

خواننده Neha Kakar ، چند روز پس از ازدواج بزرگش با خواننده Rohanpret Singh ، خانم سینگ را به نام خود در اینستاگرام اضافه کرد. جشن های عروسی آنها چندین روز به طول انجامید و مراسم در بمبئی ، دهلی و چندیگار برگزار می شد.

مراسم سنگ Neha و Roanpret در 21 سپتامبر در بمبئی برگزار شد. جشن در دهلی با مراسم هالدی و مهندی و همچنین در شب شن ها در 23 اکتبر آغاز شد. روز بعد آنها در مراسم با شکوه آناند کرج در گوردوارا صبح ازدواج کردند. در عصر آنها طبق آیین های هندو گره زدند.

سرانجام ، Neha و Roanpret برای استقبال به سمت چندیگار حرکت کردند که جشن را با صدای خشم به پایان رساند. این برنامه که در 26 اکتبر در آمالتاس برگزار شد ، شامل یک مراسم برش کیک و پس از آن آواز و رقص بود.

اوقات خارجی

فقط چند روز قبل از عروسی ، Neha و Rohanprit با اولین تک آهنگ خود بیرون آمدند – آهنگی با موضوع عروسی به نام Nehu Da Vyah. وی همچنین به عنوان آهنگساز و ترانه سرا شناخته شد.

Neha و Rohanpreet عکس های عروسی خود را با هشتگ های #NehuPreet به اشتراک گذاشتند و نام آنها و # NehuDaVyah را ترکیب کرد. Roanpret با به اشتراک گذاشتن تصویری از Neha از مراسم هندو آنها او را “زیباترین زن جهان” خواند. “عروس من! nehakakkar کمال. زیبا ترین زن در جهان. ممنون وهگورو جی! ماتا رانی متشکرم. ”

همچنین نگاه کنید به: ویرات کولی از آنوشکا شارما از زمین می پرسد که آیا شما غذا خورده است ، آیا رد و بدل شیرین آنها را تماشا کنید

فقط اوایل این ماه بود که Neha رابطه خود را با نمایش مشخصات عمومی ، Rohanpreet به عنوان “مال من” در اینستاگرام و رسمی کرد. در پست دیگری ، وی پیشنهاد كرد كه جرقه ها فوراً بین آنها پرواز می كنند. او پس از به اشتراک گذاشتن عکسی با او ، نوشت: “ضربه ای که ما دیدیم!” @ Rohanpreetsingh #LoveAtFirstSight #NehuDaVyah #NehuPreet. “

به اعتباری Neha ، تعدادی میل لنگ مانند O Saki Saki of the House of Battle ، Badri Ki Dulhaniya از Badrinath Ki Dulhaniya ، Anh Murray از Simba و Manali Trans of the Shockins و بسیاری دیگر وجود دارد. در همین حال ، روحانپریت در نمایش های موسیقی واقعیت Sa Re Ga Ma Pa L’il Champs و Rising Star شرکت کرد. وی آخرین بار به عنوان یکی از خواستگاران شناز گیل بازیگر-خواننده در نمایش Muxhse Shaadi Karaga با موضوع خودش دیده شد.

دنبال کردن htshowbiz بیشتر