Neha Kakkar با Raganpret Singh تصاویر عاشقانه از ماه عسل خود را به اشتراک می گذارد. آنها را در اینجا ببینید – موسیقی

خواننده Neha Kakkar و همسرش Roanpret Singh خواننده هنوز در ماه عسل هستند. او تصاویر تازه ای را به اشتراک گذاشت و آنها بسیار عاشق به نظر می رسند.

Neha با به اشتراک گذاشتن آنها ، نوشت: “متشکرمaddressboulevardaddresshotels دیدگاه ما: سبک من #NehuPreet ساخته شده است.” وی با به اشتراک گذاشتن دیگری نوشت: “صبحانه را باrohanpreetsinghaddressboulevardaddresshotels خوش بگذرانید دیدگاه ما: سبک ساخته شده توسط من #NehuPreet” و خنک شدن در اتاق نشیمن روی سقف هتل. به نظر می رسد آنها از آتلانتیس ، پالما به هتل جدیدی نقل مکان کرده اند.

این زوج برای ماه عسل خود به دبی رفتند. نها دسته دیگری از عکسهای هتل خود “آتلانتیس” ، “نخل” را به اشتراک گذاشت. بعد از به اشتراک گذاشتن عکس ها ، نهو نوشت: “خاطرات ماه عسل !!atlantisthepalmrohanpreetsingh #NehuPreet”. عکس ها نشان می داد که آنها در هتلی با شکوه در مکان های مختلف ژست گرفته اند. بعضی ها جلوی ورودی اصلی و بعضی دیگر در رستوران بودند.

در مورد دیوالی ، و به اشتراک گذاشتن عکسی از شهر کویر با روحان پریت ، Neha نوشت: “اولین Diva ما با هم و ویژه ترین. تبریک به همه !!! خدا به همه شما #NehuPreet برکت دهد. “در 5 نوامبر ، او همچنین اولین Karwa Chauth خود را جشن گرفت.

همچنین بخوانید: هنگامی که سوشمیتا سن پیشنهاد کمک به رنی را در مورد والدین بیولوژیکی خود ارائه داد ، چنین پاسخی از او دریافت کرد

در 24 اکتبر در دهلی Neha و Roanpret عروسی افسانه ای برگزار کردند. هالدی ، مهندی ، عروسی ، و سپس پذیرایی از آنها طرفداران او را مجذوب خود کرد. تصاویر و ویدئوها از این ویژگی ها به زودی منتشر شد.

در اوایل ماه اکتبر شایعاتی مبنی بر ازدواج آنها وجود داشت. اما آنها خبر را تأیید نکردند و آن را تکذیب نکردند. در حقیقت ، اوضاع کاملا گیج کننده باقی ماند ، زیرا در این زمان او همچنین با آهنگ جدید Nehu Da Vyah ، که اتفاقاً به نظر Rohanpreet بود ، بیرون آمد.

دنبال کردن htshowbiz در توییتر