“MS Dhoni چقدر جوان”: انگلستان بزرگ ستاره IPL را با اسطوره مقایسه می کند. نه ایشان کیشان

تصویر فایل کاپیتان CSK MS Dhoni© BCCI/IPL

با نزدیک شدن به پایان IPL 2023، سطح هیجان به اوج خود می رسد. پیش‌بینی این فصل دشوارتر بود زیرا یکی از نزدیک‌ترین فصل‌ها بود، به‌ویژه از نظر اینکه کدام تیم به پلی آف راه پیدا می‌کرد. با 55 بازی از 74 بازی انجام شده تاکنون، حتی یک تیم از رقابت برای پلی آف حذف نشده است. و بسیاری از پایان‌های دراماتیک آخرین توپ، هواداران را سرپا نگه داشت.

Graeme Swann، کارشناس IPL، JioCinema، در مورد نزدیک بودن مسابقه پلی آف صحبت کرد و پیش بینی های خود را برای دهلی کپیتالز ارائه داد: «این واقعا شگفت انگیز است که تیم های مختلف چقدر خوب بازی می کنند. در این IPL هر کسی می توانست در روز خود هر کسی را شکست دهد. من پنج یا شش سال است که مسابقات را پوشش می دهم و همیشه دو تیم بوده اند که خیلی جلوتر از بقیه بوده اند. گجرات موفق ترین تیم در حال حاضر است اما فردا می تواند به هر کسی ببازد. و این واقعیت که دهلی که به طور مداوم در قعر پایان یافته است، در شروع این مسابقات وحشتناک بوده است. راستش را بخواهید با وجود این همه استعداد، اجرا نکردند. آنها به راحتی می توانند دوم یا سوم شوند اگر در تمام بازی های باقی مانده خود پیروز شوند و نتایج به راه خود برسد و من فکر می کنم که خواهند شد. من فکر می کنم پایتخت دهلی فقط به این دلیل که من عاشق داستان های ناقص هستم به پلی آف خواهد رفت. همه عاشق پایان خوش هستند. چند سال دیگر یک فیلم بالیوودی درباره این فصل در دهلی ساخته خواهد شد.

راجستان رویالز تیم دیگری است که فصل را به خوبی آغاز کرد اما سپس چند بازی را باخت و اکنون برای کسب رتبه 4 برتر می‌جنگد. سوان افکار خود را در مورد کاپیتان رویالز سانجو سامسون به اشتراک گذاشت و همچنین او را با MS Dhoni بزرگ مقایسه کرد. چیزی که من در مورد سانجو دوست دارم این است که همانطور که گفتم، در طی پنج یا شش سالی که IPL را پوشش می‌دهم، او بیشتر و بیشتر به یک بازیکن رهبر و بالغ در سطح بزرگسالان تبدیل می‌شود که استعدادش به او اشاره می‌کند و سرنوشت او را رقم می‌زند. باشد . بیایید با آن روبرو شویم: چهار یا پنج سال پیش همه می دانستند که او چقدر خوب است، اما او به راحتی می توانست شش یا هفت بازی را بدون هیچ کاری انجام دهد و سپس گلزنی درخشان کند. من فکر می کنم او در حال حاضر تقریباً آقای قابل اعتماد برای راجستان است. و او بسیار آرام است. او بسیار مطمئن است؛ او شبیه یک ام اس دونی جوان است. فکر می کنم با کاپیتانش. او آرامش خود را از دست نمی دهد، او آرامش خود را از دست نمی دهد و می داند چه اتفاقی می افتد و بازی را به خوبی می خواند.”

موضوعات مطرح شده در این مقاله