MS Dhoni دو شش تا با CSK به 19 Off 5 توپ در برابر RR نیاز دارد. سپس این اتفاق می افتد – تماشا کنید

کاپیتان CSK MS Dhoni در اقدامی مقابل RR در بازی IPL 2023.© BCCI/IPL

این چیزی بیش از یک فینال هیجان انگیز در لیگ برتر هند (IPL) 2023 در روز چهارشنبه بود. این MS Dhoni بود که در 200مین مسابقه خود به عنوان کاپیتان چنای سوپر کینگز ساعت را به عقب برگرداند و تیمش به او نیاز داشت تا او را تقویت کند. دونی با تعقیب 176 مقابل راجستان رویالز در استادیوم MA Chidambaram، در اور شانزدهم با CSK در 113/6 از بازی خارج شد. CSK در 19 اور به لطف ضربه های فوق العاده Ravindra Jadeja و Dhoni به 155/6 رسید. آنها از آخرین بازی به 21 بازی نیاز داشتند. کاپیتان آر آر، سانجو سامسون، در آخرین اور توپ را به ساندیپ شارما کهنه کار داد.

بازیکن متوسط ​​دو ویکت را در دو توپ اول دریافت کرد زیرا معادله به 19 از شش توپ کاهش یافت. سپس ساندیپ با شوت دهنی توپ نقطه‌ای را به زمین زد. و سپس Dhoni قدیمی بازگشت به عنوان کاپیتان CSK دو شش بزرگ و معادله به هفت مورد نیاز از سه توپ کاهش یافت. Dhoni یک تک آهنگ را از تحویل چهارم گرفت و سپس یک تک آهنگ دیگر از Jadeja را منتشر کرد. Dhoni به اعتصاب برگشت و CSK برای برد به یک شش گل از کاپیتان نیاز داشت، اما Sandeep در نهایت یورک را بیرون از اوور بولد کرد و Dhoni فقط توانست یک امتیاز بگیرد. CSK با سه سری باخت.

;

پیش از این، جاس باتلر در رویکرد خود کاملاً ویرانگر نبود، اما همچنان نیم قرن هجدهم از حرفه خود در IPL را مدیریت کرد زیرا راجستان رویالز پس از قرار گرفتن در خفاش، امتیاز قابل احترام 175 برای 8 را ارسال کرد.

اگرچه رویالز پس از 15 اور 135 برای 4 امتیاز بدست آورد، اما 5 اور آخر با تنها 40 ران اضافه شده و 4 ویکت از دست رفته آنطور که انتظار داشتند کارآمد نبود.

راویندرا جادجا (2/21 در 4 اور) طبق معمول روی سطحی با کمک اسپینر خطرناک بود، حتی زمانی که باتلر در 52 توپ 36 توپی خود، سه شیش بزرگ زد. او در 77 ران ویکت دوم خوبی با Devdut Padikal (38 توپ از 26 توپ) داشت، که پس از مبارزه با پنجاب کینگز به حالت اولیه خود بازگشته بود.

شیمران هتمایر (30 توپ از 18 توپ) یک تمام کننده قابل توجه در پایان بود، در حالی که توشار دشپنده (2/37) تنها 8 ران در اور بیستم دریافت کرد.

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله