MS Dhoni به Wankhede برمی‌گردد و رویداد ویژه می‌گوید “نه تنها به دلیل WC 2011 بلکه برای …”

MS Dhoni به Wankhede برمی گردد، در مورد یک مکان خاص صحبت می کند

MS Dhoni با ساچین تندولکار در ورزشگاه Wankhede روز شنبه.© BCCI/IPL

MS Dhoni روز شنبه برای بازی Chennai Super Kings IPL 2023 مقابل هندی‌های بمبئی به ورزشگاه Wankhede بازگشت. و این مکان دوباره به عنوان یک شکارگاه خوش شانس برای Dhoni بود زیرا CSK MI را شکست داد. در همین زمین بود که دونی در فینال جام جهانی 2011 هند را به پیروزی مقابل سریلانکا رساند. شش موردی که Dhoni با Nuwan Kulasekari برخورد کرد برای همیشه در یاد همه هندی ها خواهد ماند. Dhoni مدتهاست که از کریکت بین المللی بازنشسته شده است، اما او همچنان ستون قدرت CSK است. با این حال، او فاش کرد که بازگشت به وانخده فقط به خاطر قهرمانی در جام جهانی 2011 خاص نبود.

“یکی از خاطره انگیزترین مکان ها. نه تنها به خاطر جام جهانی 2011، بلکه در سال 2007 که قهرمان شدیم (جام جهانی T20) و برگشتیم، در بمبئی مورد استقبال قرار گرفتیم. عالی بود. بنابراین به طور کلی بازی کریکت فوق العاده است و همچنین ویکت ها به طور کلی بسیار خوب هستند. آنها سرعت و جهش زیادی دارند.

با وجود اینکه بیش از یک دهه از قهرمانی هند در جام جهانی ODI 2011 می گذرد، خاطرات این رویداد بزرگ هنوز در ذهن هر طرفدار هندی زنده است. چه برد هند بر استرالیا در مرحله یک چهارم نهایی، چه پیروزی بر پاکستان در نیمه نهایی یا پیروزی نهایی بر سریلانکا در فینال، بعید است که طرفداران کریکت هند چیزی را فراموش کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، زمین استادیوم Wankhede بمبئی که در آن 6 برنده مسابقه MS Dhoni فرود آمدند، برای ساختن یادبودی برای قهرمانی جام جهانی 2011 استفاده خواهد شد.

دونی که کاپیتان هند نیز در هنگام قهرمانی این تیم بود، روز جمعه قبل از ساخت بنای یادبود در ورزشگاه وانخده مورد تقدیر قرار گرفت.

موضوعات مطرح شده در این مقاله