MS Dhoni به یک “گورو” برای عمران مالک و شرکت تبدیل شده است. ویدیو اینترنت را خراب می کند

چنای سوپر کینگز روز جمعه در مسابقه IPL 2023 یک پیروزی راحت با هفت ویکت مقابل سان رایزرز حیدرآباد به ثبت رساند. تیم تحت رهبری MS Dhoni با بازی در سنگر خود در Chepauk، پس از انتخاب اول کاسه، SRH را به 134/7 محدود کرد. قهرمانان چهار دوره بعداً به لطف ضربه 77 ران دوون کانوی، هدف را با هشت توپ در اختیار گرفتند. این یک روز فوق العاده برای همه هواداران در استادیوم ام چیدامبارام بود زیرا جدا از تماشای پیروزی درخشان CSK، آنها همچنین شاهد لحظه ای از صمیم قلب بودند که ستاره خود، ام اس ثونی.

پس از پایان مسابقه به نفع CSK، ویدئویی در توییتر IPL آپلود شد که در آن دونی در حال تعامل و راهنمایی بازیکنان جوان SRH بود. این گروه جوانان شامل افرادی چون عمران مالک، عبدالصمد و دیگران بود.

این ویدیو به زودی در رسانه های اجتماعی منتشر شد زیرا طرفداران با حرکت کمکی از Dhoni تحت تأثیر قرار گرفتند.

علاوه بر این، این دروازه بان 41 ساله در جریان ارائه پس از بازی به حرفه احتمالی خود نیز اشاره کرد. هنگامی که از طرفداران CSK در Chepauk پرسیده شد، dhoni گفت که “از آخرین مرحله زندگی حرفه ای خود لذت می برد”.

“همه گفته و انجام شده، این آخرین مرحله از دوران حرفه ای من است، هر چند مدت طولانی بازی می کنم. بعد از دو سال، هواداران این فرصت را پیدا کردند که به اینجا بیایند و ببینند، اینجا بودن خیلی خوب است. دونی پس از بازی گفت: تماشاگران به ما عشق و محبت زیادی دادند.

در صحبت از این مسابقه، تیم دونی جمعه شب به هواداران میزبان در استادیوم MA Chidambaram توصیه های زیادی کرد و SRH را شکست داد، در حالی که دوون کانوی بازکننده سومین نیم قرن خود را در این فصل IPL به ثمر رساند و راویندرا جادجا سه ​​ویکت مهم را انتخاب کرد.

با تعقیب 135، CSK دوش های برد را با هشت توپ خالی به ثمر رساند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله