MS Dhoni برای Suryakumar Yadav زیر آتش زمان می برد و قلب طرفداران را به دست می آورد. نگاه کن

MS Dhoni و Suryakumar Yadav در ورزشگاه Wankhede گفتگو کردند© BCCI/Sportzpics

نام MS Dhoni نه تنها به دلیل اعتبار خود در کریکت بلکه برای مردی که پشت این نام قرار دارد، در سراسر جهان مورد احترام قرار گرفته است. Dhoni در طول سال ها کارهای خارق العاده ای در زمین انجام داده است. اما به همان اندازه مهم، ژست های او برای هم تیمی ها و بازیکنان مشتاق کریکت، او را به عنوان یک اسطوره به ارمغان آورد. پس از بازی مقابل هندی های بمبئی، دونی با ژست خود به سمت سوریاکومار یاداو که زیر آتش بود، دل هواداران را به دست آورد. کاپیتان CSK برای batsman MI وقت گذاشت و یک گپ طولانی با او داشت، احتمالاً در مورد مبارزات او با خفاش.

سوریا در بهترین فرم نبوده و در دو بازی اول برای بمبئی 15 و 1 گل زده است.

درست قبل از شروع IPL، بتمن سه اردک طلایی متوالی در سری 3 بازی ODI مقابل استرالیا گرفت. در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد، دونی در حال صحبت با سوریا پس از پایان مسابقه وانخده دیده می شود. منصفانه است که بگوییم طرفداران از دیدن اینکه Dhoni برای Suriyakumar وقت می‌گذارد بسیار متواضع بودند. اینم ویدیو:

MI به خاطر نمایش ضعیف خود در شانزدهمین دوره لیگ، فرم بازیکنان ارشد خود را مقصر می داند. روهیت شارما، کاپیتان فرنچایز، اعتراف کرد که تیم ملی باتجربه‌های ارشد، از جمله خودش، باید گام بردارند و ارائه دهند.

“بچه های مسن تر باید از من شروع کنند. ما ماهیت IPL را می دانیم، زمانی که مسابقات شروع می شود باید شتاب ایجاد کنیم و اگر این کار را نکنیم دشوار خواهد بود. فقط دو بازی دیگر و همه باخت نیست. برنده می‌شوی، می‌توانی چند تا را با یورتمه پیروز کنی، و اگر ببازی، بیرون آمدن از این حرکت سخت است. بیایید امیدوار باشیم که همه چیز شروع به تغییر کند. حرف هایی که در رختکن می زنیم این وسط کار نکرد. ما می دانیم که فصل گذشته بسیار ناامیدکننده ای داشتیم، اما همیشه از نو شروع می کنیم، حتی با اینکه 5 جام کسب کردیم، هرگز فکر نمی کردیم که سال گذشته آنها را برده ایم.”

سوریا در چند سال گذشته کلید موفقیت MI در لیگ T20 بوده است. اگر قرار باشد این بار تیم شرایط را تغییر دهد، فرم خفاش‌ها بسیار مهم خواهد بود.

موضوعات مطرح شده در این مقاله