MS Dhoni، Ziva و صحنه‌های احساسی‌تر بعد از بازی، برد CSK را در IPL خلاصه می‌کنند. نگاه کن

چنای سوپر کینگز به رهبری ام اس دونی در فینال لیگ برتر هند (IPL) 2023 تاریخ ساز شد و در یک بازی هیجان انگیز آخرین توپ، مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز را شکست داد و برای پنجمین بار “رکورد” عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. این یک لحظه احساسی برای هواداران در سراسر جهان بود زیرا آنها می دیدند که Dhoni در هر لحظه در بازی که تصور می شود آخرین مسابقه او در تاریخ مسابقات است، راه را برای CSK رهبری می کند. در یک ویدیوی احساسی که صبح روز سه شنبه توسط IPL به اشتراک گذاشته شد، دونی را می توان در حالی که راویندرا جادجا را به نشانه جشن بلند می کند و همچنین از هاردیک پاندی، کاپیتان GT برای تلاش های تیمش تشکر می کند. بعداً دختر زیوا آمد و دونی را در آغوش گرفت و این عنوان را به او تبریک گفت.

پس از کسب این عنوان، دختر Dhoni، Ziva، در حالی که بازیکنان CSK قهرمانی بزرگ را در ورزشگاه نارندرا مودی در احمدآباد جشن گرفتند، جام IPL را بلند کرد. در اینجا یک ویدیو عالی است که خلاصه ای از لحظات احساسی پس از بازی چهار برنده راویندرا جادجا است.

جادجا 10 ران از دو توپ آخر به ثمر رساند زیرا چنای در 15 اور با پنج ویکت در فینال غرق باران بعد از ساعت 1:30 بامداد روز سه شنبه در یک روز رزرو در احمدآباد پس از شستشوی یکشنبه، به هدف اصلاح شده 171 رسید.

دوون کانوی نیوزلندی با 25 توپ 47 خود پیش از حضور آجینکیا راهانه (27) و شیوام دوبه که امتیاز 32 شکست ناپذیری را به ثمر رساند، صحنه را برای قهرمانی جادجا آماده کردند.

موهیت شارما، 13 ران کوتاه تا پایان فینال، 4 توپ خوب را قبل از ضربه جادجا به زمین زد تا جشن وحشیانه ای را در بزرگترین استادیوم کریکت جهان به راه بیندازد.

چنای برای پنجمین بار این عنوان را به دست آورد تا با سرخپوستان بمبئی برابری کند.

Dhoni در این فصل همچنان جمعیت زیادی را در سالن‌های مختلف جذب می‌کند و بیش از 80000 هوادار این کهنه‌کار را تشویق می‌کنند، که اخیراً فاش کرد که اواخر امسال در فینال‌ها درباره آینده خود تصمیم خواهد گرفت.

امباتی رایودو نیز در آخرین مسابقه خود پس از اعلام بازنشستگی خود قبل از فینال، 19 توپ مهم را به ثمر رساند.

باران بازیکنان را مجبور به ترک زمین کرد، زیرا چنای پس از سه توپ از بازی‌های خود، چهار تا شد و بدون باخت بود.

بارش باران حدود 15 دقیقه طول کشید، اما پوشش یکی از زمین‌ها خیس شد و کارکنان بیش از دو ساعت کار کردند تا زمین برای بازی آماده شود.

سای سودارسان 96 توپ از 47 توپ شکست تا گجرات را هدایت کند، تیمی که سال گذشته در اولین فصل خود در مسابقات T20 تاج را به دست آورد و در صدر جدول این دوره قرار گرفت و با نتیجه 214 بر 4 در صدر جدول قرار گرفت.

با ورودی های AFP

موضوعات مطرح شده در این مقاله