MS Dhoni، Sanju Samson در یک فریم به‌عنوان ویدیوی تمرینی دو نفره قبل از مسابقه CSK vs RR در فضای مجازی پخش می‌شود. نگاه کن

تماشا کنید: MS Dhoni، Sanju Samson در یک فریم به عنوان ویدیوی تمرین دو نفره قبل از مسابقه CSK vs RR در فضای مجازی پخش می شود.

MS Dhoni (پشت) و Sanju Samson در یک شوت در حین تمرین.© توییتر

در یک ویدیوی تکان دهنده که در شبکه های اجتماعی در حال پخش شدن است، کاپیتان چنای سوپر کینگز، ام اس دونی و کاپیتان راجستان رویالز، سانجو سامسون، در یک جلسه تمرینی در Chepauk دیده می شوند. راجستان رویالز این ویدئو را روز دوشنبه در توییتر به اشتراک گذاشت که بیش از 5 میلیون بازدید داشته است. شایان ذکر است، هر دو طرف روز چهارشنبه در بازی شماره 17 IPL 2023 در ورزشگاه MA Chidambaram در چنای به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

«آیا تماشای این را در حلقه متوقف می‌کنید؟ RR این پست را توضیح داد: “قطعا نه.”

جفت افتتاحیه پویا در فرم از Jos Buttler و Yashaswi Jaiswal برای RR با یک “آزمون چرخشی” با کیفیت در زمین دشوار Chepauk روبرو خواهند شد، زیرا آنها در برابر برخی از آهنگسازهای با فرمت کوتاه در سطح جهانی در خط تولید CSK قرار می گیرند.

کاپیتان انگلیس و شریک هندی جوانش هر کدام دو پنجاه گل زدند و آن هم با نرخ ضربه سالم 180.95 برای باتلر و 164.47 برای جیسوال.

اما از سه بازی که رویالز تا به حال انجام داده است، دو بازی در گواهاتی بوده است که صاف ترین عرشه در بین تمام سالن ها بوده است. پیست حیدرآباد نیز به نفع خفاش‌بازان بارگیری شد.

و ناگهان به چنای می آیند، جایی که توپ می تواند بگیرد و همچنین با پیشرفت مسابقه سرعت خود را کاهش دهد. نوار همیشه یک عامل مهم در چنای است زیرا تعقیب هر چیزی بالاتر از 170-175 می تواند یک پیشنهاد مخاطره آمیز باشد.

هر دو CSK و RR دو بازی را برده اند و هر کدام یک بازی را باخته اند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات مطرح شده در این مقاله