MS Dhoni، کاپیتان CSK، مهر برتری را از راوی شاستری دریافت کرد

آجینکیا رهانه، روتوراج گایکواد و راویندرا جادجا بزرگترین ستاره های چنای سوپر کینگز (CSK) بودند که در روز شنبه در ال کلاسیکو لیگ برتر هند (IPL) به برتری 7 ویکتی مقابل هندیز بمبئی (MI) دست یافتند. در حالی که بازیکنان به خاطر قهرمانی‌هایشان در زمین مورد تشویق قرار می‌گرفتند، کاپیتان MS Dhoni در سکوت استراتژی‌ای را طراحی کرد تا قهرمانان 5 بار را به زیر بکشد. راوی شاستری، سرمربی سابق هند، با تمجید از روشی که دونی از بولرهای خود برای طراحی استراتژی عالی در برابر batsmen های MI استفاده کرد، از کاپیتان CSK تمجید کرد.

“م. S. Dhoni از Santner و Jadeja در برابر خفاش‌بازان هندی بمبئی بسیار عالی استفاده کرد. او می‌دانست که در چنین ویکت‌هایی، این دو می‌توانند جریان را تغییر دهند، بنابراین به آنها ایمان بیشتری نشان داد.

میچل سانتنر و راویندرا جادجا به ترتیب 2 و 3 ویکت گیران اصلی CSK در مقابل MI بودند. به لطف اجرای آنها، میزبانان فقط به 157 دوش محدود شدند.

MI که ابتدا توسط CSK شروع شد، شروع خوبی داشت و پس از پاورپلی در شش اور 61/1 بود. اما اسپینر راویندرا جادجا (3/20)، میچل سانتنر (2/28) و پیسر توشار دشپنده (2/31) ترکیب ضربات MI را شکست دادند. به جز ایشان کیشان (32) و تیم دیوید (31)، ترکیب ستاره های هیجان انگیز MI موفق به ارائه نشد. ستارگانی مانند روهیت (21)، کامرون گرین (12) و سوریاکومار یاداو (1) موفق به شلیک نشدند.

بنابراین MI فقط می تواند 157/8 را در 20 اور خود ارسال کند.

در تعقیب 158، پس از سقوط دوون کانوی برای یک اردک، آجینکیا راهان استادیوم وانکهده را با توپ 27 61 روشن کرد، که با هفت چهار و سه شش توپ بسته شده بود. ضربه های حمایتی روتوراج گایکواد (40*)، شیوام دوبه (28) و آمباتی رایادو به CSK کمک کرد تا در 18.1 اوور به هدف برسد.

CSK با دو برد و یک باخت و چهار امتیاز به رده چهارم جدول امتیازی صعود کرد. از سوی دیگر، MI با شکست در هر دو بازی خود تا اینجای کار، هشتم جدول امتیازی است.

با ورودی های ANI

موضوعات مطرح شده در این مقاله