“Move After” جسورانه راوی بیشنوی پس از فرار هارشال پاتل، مورد توجه قرار نگرفت.

تلاش از دست رفته هارشال پاتل در اوایل بدون گل برای رویال چلنجرز بنگلور گران تمام شد زیرا این فرنچایز در بازی لیگ برتر هند در سال 2023 (IPL) تنها با 1 ویکت مغلوب لاکنو سوپر جاینت شد. هارشال متوجه شد که راوی بیشنوی غیرمهاجم زودهنگام خط خود را ترک می‌کند، اما ضربان‌دار RCB نتوانست با اینچ نشانه‌گذاری کند. با این حال، کاری که بیشنوی روی آخرین توپ مسابقه انجام داد، بسیاری از طرفداران RCB را بیش از پیش عصبانی می کرد.

آخرین رویارویی پر درام RCB vs LSG شاهد بود که فرنچایز به رهبری KL Rahul به 5 ران از 6 توپ نیاز داشت تا با 3 ویکت در دست پیروز شود. لاکنو دو ویکت را از دست داد و برای کسب 2 امتیاز در این مسابقه به 1 دور توپ نهایی نیاز داشت.

پس از تلاش ناموفق هارشال برای جابجایی ویکت ها از سمت غیر مهاجم، تلاش ناکام دینش کارتیک، ویکت بان RCB بود که به میهمان اجازه داد تا یک دوندگی به دست آورد و یک تعقیب و گریز چالش برانگیز 213 ران را تکمیل کند.

اگرچه هارشال تقریباً بیرون زده شده بود، راوی بیشنوی یک بار دیگر جرأت کرد تا در آخرین توپ، اوایل چین را ترک کند و این بار هارشال حتی متوجه او نشد.

یکی از کاربران توییتر با به اشتراک گذاشتن اسکرین شات هایی از مراحل مختلف تحویل نهایی هارشال، اقدام بیشنوی را برجسته کرد.

“بیشنوی از مزیت بزرگتری بهره می برد. قبل از اینکه هارشال بتواند اقدام کند، ترک کند. زمانی که بیشنوی از کنار نشانگر سفید ناحیه حفاظتی کاسه‌زنان، 5-6 فوت پشت چین رها می‌شود. این کاربر توییتر نوشت: او 10 یارد قبل از ایوز دویدن را کامل می کند.

این کاربر توییتر همچنین مدعی شد که چند بازیکن لاکنو از سمت غیرمهاجم زودهنگام چین را ترک کردند. بیشنوی تنها مقصر نبود.

موضوعات مطرح شده در این مقاله