Meet The Vamps: رمزگشایی یک گروه پاپ راک از انگلستان – موسیقی

همه چیز از سال 2011 شروع شد وقتی یک نوازنده جوان از بورنموث ، انگلیس ، تصمیم به تشکیل یک گروه موسیقی گرفت. او حتی نمی دانست که این گروه مونتاژ شده به یکی از محبوب ترین گروههای پاپ راک در موسیقی جهان تبدیل خواهد شد. “The Vamps” که امروزه مشهور است و توسط گیتاریست اصلی جیمز مک وی ساخته شده است ، از سه عضو دیگر تشکیل شده است – برد سیمپسون (خواننده اصلی) ، تریستان ایوانز (درامز) و کونور بال (گیتاریست باس). ما با اعضا صحبت کردیم تا از روزهای قفل شدن آنها ، دلیل وقفه اندکی که در سال گذشته انجام دادند ، نحوه مدیریت آنها در یک صفحه و موارد دیگر مطلع شویم. گزیده ها:

قلعه برای شما چگونه بود؟

جیمز: لاک داون طولانی بود. این دیوانه کننده است که هر زمان به نظر می رسد به پایان می رسد ، سال جدید فرا می رسد. اما فکر می کنم واقعاً برای ما خوب بود که آلبوم شکوفه های گیلاس را داشتیم که فکر می کنم امسال روی آن آلبوم بود و از بسیاری جهات سال ها خیلی سریع می گذشت. آن زمان واقعا چالش برانگیز برای همه در سراسر جهان بود.

حضور در یک صفحه برای همه چقدر مهم است؟

برد: ما از سال 2011 یک گروه موسیقی هستیم. به خصوص در حال حاضر ، بیش از هر زمان دیگر ، مهم است که هر کاری که انجام می دهیم ، همان چیزی باشد که ما متحد می شویم و آنچه را تحسین می کنیم. چون اگر در این مرحله روی چیزی سرمایه گذاری نمی كردید ، احتمالاً تا این حد نمی رسیدیم. ما بین آلبوم گذشته و این آلبوم کمی وقت صرف کردیم تا واقعاً بفهمیم دقیقاً چه کاری می خواهیم انجام دهیم و آنچه را که صمیمانه به آن اعتقاد داریم پیدا کنیم.

کمی استراحت به عنوان یک گروه به شما کمک کرد؟

تریستان: بدن انسان نیاز به استراحت دارد و من فکر می کنم دنیا بارها آن را فراموش می کند. دنیا فراموش می کند که شما باید بهبود یابید ، شما باید آرام باشید و از نظر ذهنی مطمئن شوید که حالتان خوب است. بنابراین چیزی عجیب یا مشابه نبود که از هم متنفر نشویم. ما فقط نیاز به استراحت داشتیم. ما تور را به پایان رساندیم و آن را دوست داشتیم ، “خوب ، اجازه دهید کمی کشش پیدا کنیم زیرا مثل اینکه من فقط یک درد دست خنده دار دارم (می خندد). اما ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که سلامتی ، شادی و حرفه را حفظ می کنیم. احساس می کنم این به ما کمک می کند احیای به معنای انرژی بیشتر و الهام بیشتر بنابراین ما می توانیم در آینده چیزهای بهتری ایجاد کنیم.

به عنوان یک گروه موسیقی ، حمایت از یکدیگر چقدر مهم است؟

کانر: واقعاً مهم است. رمز موفقیت و طول عمر The Vamps این است که همه به یک اندازه شرکت می کنند و ما از کاری که انجام می دهیم لذت می بریم. بنابراین من فکر می کنم اگر ما دو نفر از آن متنفر بودیم کار نمی کرد. ما فقط با هم نبودیم ما خودمان را مجبور نمی کنیم یا اینکه چگونه دندان های خود را بچرخانیم تا فقط ادامه دهیم و اگر از آن متنفر بودیم این کار را انجام دهیم. و اگر هر مشکلی یا مشکلی بالقوه در افق وجود دارد ، ما به نوعی در مورد آن صحبت می کنیم و سعی می کنیم بهترین ها را دریابیم ، زیرا در پایان روز همه ما یک چیز را می خواهیم – این خون آشام ها هستند که تور می روند ، موسیقی منتشر می کنند و به جهان سفر می کنند.

“Vamps” معمولاً به عنوان یک گروه پسر شناخته می شود. آیا این شما را آزار می دهد؟

تریستان: همیشه از ما سال می شد ، اما هیچ وقت با عصبانیت به آن پاسخ نمی دادیم. ما را خیلی اذیت نمی کند و هرگز هم نخواهد کرد. اما مردم همیشه دوست داشته اند ما را آزار دهند و این موضوع را بسیار خنده دار می دانم. ما یک گروه هستیم ، یک گروه پسران ، هرچه می خواهید با ما تماس بگیرید. ما سازهای او را می نوازیم و درد می کند و ما آن را به صورت زنده تکان می دهیم و مردم را به رقص وادار می کنیم.

چه عاملی شما را به سمت بهتر سوق می دهد؟

جیمز: یک واقعیت در این واقعیت است که ما موسیقی ایجاد می کنیم که عمدتا درمانی است. ما به عنوان ترانه سرا عاشق نوشتن آهنگ و انتشار آنها هستیم. من فکر می کنم اگر ما موسیقی خودمان را ننوشتیم فرق می کند. من واقعاً احساس نمی کنم که هدف یکسانی داشته باشیم. بنابراین من فکر می کنم حتی اگر ما در یک گروه موفق نبودیم ، باز هم می توانستیم آهنگ بنویسیم و آنها را به صورت آنلاین ارسال کنیم.