LSG vs PBKS، IPL 2023: سیکندر رضا، سام کوران درخشیدند و پنجاب کینگز با 2 ویکت لاکنو سوپر جاینتز را شکست داد.

سیکندررضا اولین امتیاز IPL 50 خود را پس از نمایشی چشمگیر از تیم بولینگ به دست آورد، در حالی که پنجاب کینگز در آخرین مسابقه روز شنبه لاکنو سوپر جاینتز را با دو ویکت شکست داد. کاپیتان KL Rahul که به bat دعوت شد، اولین پنجاه خود را در این فصل IPL شکست داد، اما پادشاهان پنجاب با ویکت‌های به موقع پاسخ دادند تا تیم لاکنو را به عدد 159 برای هشت نفر محدود کنند. در تعقیب 160 برای پیروزی، رازا زیمبابوه ای که با اسپین بولینگ خود یک ویکت را نیز انتخاب کرد، توپ 41 توپ 57 را شکست تا PBKS را پس از 22 توپ 34 متیو شورت در شکار نگه دارد. شاهرخ خان (23 خارج از بازی) هنگامی که در 18 از راوی بیشنا خارج شد، کار را با زدن مرزهای نهایی به پایان رساند. رضا با ضربه برنده‌اش چهار مرز و سه شش زد.

در یک ویکت دو سرعتی، KL Rahul در مسیر رسیدن به توپ 56 توپ 74 خونسردی زیادی از خود نشان داد و 53 و 48 دوش با کایل مایرز (29) و کرونال پاندی (18) به ترتیب برای ویکت های اول و سوم اضافه کرد.

با این حال، LSG نتوانست همه چیز را به پایان برساند زیرا آنها چهار ویکت را برای 48 ران در پنج اور آخر از دست دادند و سم کوران سه مورد از آنها را به دست آورد.

کاگیسا رابادا (2/34)، آرشدیپ سینگ (1/22)، هارپریت برار (1/10) و سیکندررضا (1/19) نیز در میان ویکت‌ها بودند.

در دفاع از مجموع، یودهویر سینگ اولین بازی پرشور خود را انجام داد و همکار خود را اخراج کرد، آتاروا تاید (0) و پرابسیمران سینگ (4) – که جایگزین راهول چاخار به عنوان یک تعویض شد – در دو اور اول خود برای کاهش PBKS به 17 بر 2.

متیو شورت خوب به نظر می رسید، با سه مرز از آوش خان قبل از برخورد به دو بر روی حصار یودهویر.

کریشناپا گاوتام که جایگزین کایل مایرز به عنوان یار تعویضی شد نیز توسط شورت با ضربه شش ضربه خورد، اما استوینیس در حالی که پنجاب در 3 در 6 اور به 45 سقوط کرد، ضربه را گرفت.

رازا سپس مسئولیت را بر عهده گرفت، زیرا او و هارپریت سینگ بهاتیا (22) 30 عدد اضافه کردند قبل از اینکه پاندیا با کوبیدن او به میدان عقب عمیق، جایگاه را شکست.

رازا در اور سیزدهم منفجر شد و دو شش ششم متوالی و چهار ضربه پاندیا را زد تا 17 ران جمع کند.

با این حال، KL Rahul تلاش هیجان انگیزی را برای خلاص شدن از شر جیتش شارما انجام داد، در حالی که راوی بیشنوی، که پس از 14 اور معرفی شد، قبل از اینکه رازا را به حساب آورد تا امیدهای ناراحتی را دوباره زنده کند، از کوران (6) خلاص شد.

شاهرخ که به 21 توپ از 13 توپ نیاز داشت، وودز را برای حداکثر ارسال کرد در حالی که برار نیز چهار ضربه را زد تا دویدن های مورد نیاز را کاهش دهد.

پیش از این، راهول و مایرز یک شروع عالی برای LSG ارائه کردند، در حالی که چپ دست تنومند هند غربی در ابتدا مهاجم بود.

در حالی که راهول در پست‌های پایین حرکت می‌کرد، مایرز در اوج حرکت می‌کرد.

مایرز از روی پای مربعی عقب عمیق به متیو شورت ضربه زد و سپس شش ضربه دیگر به سم کوران زد و سپس رابادا را به جایگاه فرستاد تا LSG بدون باخت در نیمه وقت به 40 برسد.

در حالی که زمین کمی چنگ و چرخش را فراهم می کرد، کوران که به جای شیخار داوان مصدوم PBKS را هدایت می کرد، اسپینرها را رهبری کرد.

هارپریت برار به زودی مایرز را در اور هشتم در پای مربعی عقب عمیق حذف کرد و رضا دیپک هودا (2) را گرفت که LSG به 62 بر 2 رسید.

سپس راهول با پاندیا ترکیب شد تا LSG را از مرز 100 بگذراند، قبل از اینکه رابادا بازگردد و دومی را در اوور پانزدهم اخراج کند.

دو توپ بعد، نیکلاس پوران، ستاره مسابقه گذشته نیز به زمین افتاد و به دنبال ضربه محکمی بود که شاهرخ خان توپ را گرفت.

مارکوس استوینیس، با این حال، از همان ابتدا وارد عمل شد، و راهول چهار را برای شش ضربات پشت سر هم زد، در حالی که KL راهول سپس رباد را به حداکثر رساند زیرا LSG به 138 برای 4 در 17 اور رسید.

با این حال، تیم میزبان نتوانست فشار نهایی را دریافت کند زیرا کوران پس از پیروزی در یک ویدیوی ارجاع پس از یک ضربه ضعیف در دستکش ضربه زن، ویکت استوینیس را به دست آورد.

آرشدیپ سینگ سپس با استخوان خود ضربه ای زد و راهول را به درازا کشید و شاهرخ خان یک بار دیگر برای خلاص شدن از شر یودهویر سینگ یک صید خوب برداشت.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید می شود.)

موضوعات مطرح شده در این مقاله