KXIP در مقابل RR: جفرا آرچر پس از طوفان در ابوظبی به استقبال کریس گیل رفت

[ad_1]

KXIP v. RR: جفری آرچر کریس گیل 99 را اخراج کرد ، اما بعداً کلاه خود را به جامائیکا بزرگ کج کرد.© BCCI / IPL


کریس گیل یک بار دیگر ثابت کرد که سن فقط یک عدد است و به همین دلیل است که او جمعه “دیوانهای راجستان” را در سراسر ابوظبی شکست داد “رئیس جهان” نامیده می شود. اگرچه وقتی سلطنتی راجستان با هفت ویکت بر پادشاهان XI پنجاب پیروز شد ، دوره کاری او بی فایده بود ، جامائیکا بزرگ به دلیل گردباد خود شور و هیجان زیادی به دست آورد ، از جمله مردی که او را در 99 شلیک کرد. گیل برای کسب هفتمین موقعیت خود فقط به یک نفر احتیاج داشت. صد IPL ، اما در فینال با ریتم RR توسط Jofra Archer به پایان رسید. با این حال ، بازیکن سریع تندیس انگلیسی پس از مسابقه به توییتر رفت و اذعان کرد که کریس گیل “هنوز رئیس است” – بسیاری از بازیکنان بولر در سراسر جهان موافق هستند.

بوق تجاری

در یک طرح گسترده تر ، پیروزی برای تلاش Rajasthan Royals برای رسیدن به پلی آف بسیار مهم بود. باخت امیدهای آنها برای حضور در جمع چهار تیم برتر را خاتمه می دهد.

پیروزی در ابوظبی به RR کمک کرد تا به رده پنجم جدول صعود کند و در امتیاز چهارم تیم Kings XI پنجاب قرار گیرد که مسافت پیموده شده آنها بهتر از RR است. با این وجود ، اگر SunRisers Hyderabad امروز امروز بر روی Royal Challengers Bangalore در شارجه غلبه کند ، هر دو تیم کرسی های خود را از دست می دهند.

برای راجستان ، جدا از آرچر که دوباره با توپ بازی کرد ، بن استوکس با خفاش قهرمان شد. یونیورسال انگلیس 50 گل از 26 گل را به ثمر رساند تا RR را در بروشور دریافت کند. سانجو سامسون نیز درخشان ظاهر شد و 48 گل از 25 گل به ثمر رساند ، اما متأسفانه درست زمانی که می خواست منفجر شود به پایان رسید.

بالا رفته

استیو اسمیت (31 شکست خورده) و جاس باتلر (22 ساله) سنگ های آخر را به تعقیب و گریز چشمگیر RR اضافه کردند.

راجستان در آخرین مسابقه “نایت سواران کلکته” را تجربه می کند و KXIP در آخرین بازی لیگ با تیم “چنای سوپر کینگ” که قبلاً منحل شده بود روبرو شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله[ad_2]