Knight Knight Riders XI در مقابل گجرات تایتان را پیش بینی کرد: آیا جیسون روی اولین بازی IPL 2023 را انجام خواهد داد؟

جیسون روی ممکن است اولین بازی خود را برای KKR انجام دهد© BCCI/Sportzpics

پس از پیروزی همه جانبه مقابل رویال چلنجرز بنگلور (RCB)، نایت رایدرهای کلکته (KKR) مجدداً برای رویارویی با مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز (GT) در سومین مسابقه خود در رقابت های لیگ برتر هند (IPL) 2023. با شکیب الحسن شکست خورد. از مسابقات خارج شد و نایت رایدرز جیسون روی را به عنوان جایگزین او انتخاب کردند. آیا در برابر تایتان ها که از ابتدای فصل هیچ بازی را باخته اند، آیا کولکتا نایت رایدرز می تواند اولین بازی فصل خود را در لیگ برتر انگلیس انجام دهد؟

با حضور جیسون روی برای تقویت تیم پس از مصدومیت کاپیتان عادی شریاس ایر و حذف شکیب الحسن بازیکن همه کاره بنگلادشی، جالب است که ببینیم KKR چگونه بازی مقابل انگلیس را پس از سوء استفاده های جوان افغان آغاز کرد. ویکت بان رحمان القرباز در بالا

گورباز گل سریع 22 را مقابل پنجاب کینگز به ثمر رساند که KKR با هفت ران آن را شکست داد (روش DLS). اما این بازیکن 21 ساله یک افشاگری علیه RCB بود، و پایه و اساس را برای مجموع 200 بیش از 200 در برابر RCB با پنجاه مبارزه ایجاد کرد، قبل از اینکه آتش سوزی شاردولا تاکور تیم را به ماموت 204 برساند.

با این حال، یک پیروزی 81 ران مقابل RCB پر ستاره، با کمک شاردول همه کاره، اولین بازی رویایی از سویاش شارما، نوجوان دهلی، که 3/30 گرفت، و درخشش کاسه‌بازان آهسته، وارون چاکرابورتی (4/4 15) و سونیل نارین (2/16) به کاپیتان نیتیش رانا اعتماد به نفس کافی می دهد تا با نگرش مثبت وارد بازی شود.

KKR احتمالا XI در مقابل GT بازی می کند:ونکاتش ایر، رحمانولا گورباز/جیسون روی، ماندیپ سینگ/ان جاگادیزان، نیتیش رانا (ج)، رینکو سینگ، آندره راسل، شاردول تاکور، سونیل نارین، تیم ساوتی، اومش یداو، وارون چاکرابورتی

با ورودی های PTI

موضوعات مطرح شده در این مقاله