KL Rahul خود را از بقیه فصل IPL 2023 و فینال جام جهانی تست برابر استرالیا محروم کرد

کاپیتان لاکنو سوپر جاینتز و پیسر هندی KL Rahul خود را از بقیه فصل لیگ برتر هند (IPL) 2023 و فینال جام جهانی تست ICC مقابل استرالیا محروم کرد. راهول در بازی مقابل رویال چلنجرز بنگلور در تاریخ 1 می (دوشنبه) مصدوم شد. حالا منتظر عمل است. راهول از طریق یک پست طولانی در اینستاگرام این توسعه را تایید کرد. در غیاب او، Krunal Pandya کاپیتانی فرنچایز Lucknow را بر عهده خواهد گرفت، همانطور که در بازی آخر تیم مقابل Chennai Super Kings انجام داد.

KL Rahul در پست اینستاگرام خود نوشت: پس از بررسی دقیق و مشورت با تیم پزشکی، به این نتیجه رسیدیم که در آینده نزدیک تحت عمل جراحی لگن قرار خواهم گرفت. در هفته های آینده روی توانبخشی و ریکاوری خود تمرکز خواهم کرد. انجام این کار سخت است، اما می دانم که این گزینه مناسب برای بهبودی کامل است.

به عنوان کاپیتان تیم، واقعاً من را آزار می دهد که نمی توانم در این مقطع حساس آنجا باشم. اما مطمئنم که پسرها در بهترین حالت خود خواهند بود و مثل همیشه بهترین نتیجه را نشان خواهند داد. من در کنار همه شما که هر بازی را تماشا می کنید به آنها کمک خواهم کرد. @lucknowsupergiants

از اینکه ماه آینده با تیم هند در بیضی حضور نداشته باشم، کاملاً دلم می خواهد. تمام تلاشم را می کنم تا به آبی پوشان برگردم و به کشورم کمک کنم. این همیشه تمرکز و اولویت من بوده است. @indiancricketteam

می‌خواهم از تک تک شما – هوادارانم که به من قدرت بلند شدن دادند، مدیریت LSG و BCCI برای به‌درستی و هم‌تیمی‌هایم برای حمایت مستمرشان در این دوران سخت تشکر کنم.

حمایت ها و پیام های شما برای من ارزش زیادی دارد و به من انگیزه می دهد تا قوی تر و پرانرژی تر از همیشه برگردم.

در ضمن، قول می‌دهم شما را در جریان پیشرفت‌هایم قرار دهم و امیدوارم به زودی به میدان بازگردم. چند روز گذشته بسیار سخت بوده است، اما من مصمم هستم که در صدر قرار بگیرم.

مصدومیت هرگز آسان نیست، اما من مثل همیشه تمام تلاشم را خواهم کرد. از همه حمایت ها و آرزوهای خوب سپاسگزارم.”

مصدومیت راهول ضربه بزرگی به شانس لاکنو برای صعود به پلی آف در این فصل است. این فرنچایز در حال حاضر با 5 برد، 4 باخت و 1 تساوی در 10 مسابقه در رده دوم جدول قرار دارد.

راهول همچنین بخشی از تیم هند برای فینال جام جهانی تست برابر استرالیا در ماه آینده است. انتظار می‌رود که هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) در روزهای آینده جایگزینی برای ویکت‌باز معرفی کند.

موضوعات مطرح شده در این مقاله