KL Rahul به دلیل مصدومیت از IPL 2023 محروم شد و برای اسکن به بمبئی می رود: گزارش

KL Rahul در حال فعالیت برای Lucknow Super Giants در IPL 2023© توییتر

کاپیتان لاکنو سوپر جاینتز، کی‌ال راهول، پس از مصدومیت شدید از ناحیه ران در آخرین بازی این تیم مقابل رویال چلنجرز بنگلور، احتمالاً دوباره لیگ برتر هند (IPL) را از دست خواهد داد. PTI همچنین می تواند تأیید کند که وضعیت شانه Jaydev Unadkat بتمن کهنه کار وخیم است و او نیز از IPL خارج شده است. این قابل درک است که برای تیم علوم ورزشی و پزشکی BCCI مسابقه ای با زمان خواهد بود تا مهاجم ارشد راهول را برای مسابقات نهایی جام جهانی تست که از 7 تا 11 ژوئن در لندن برگزار می شود، آماده کند. راهول هنگام دویدن به سمت مرز از روی پوشش فاف دو پلسیس، ران راست خود را مجروح کرد و مارکوس استوینیس را به سمت کاسه می برد.

“KL در حال حاضر همراه تیم در لاکنو است، اما او روز پنجشنبه پس از تماشای بازی مقابل CSK در روز چهارشنبه اردو را ترک می کند. اسکن او در بمبئی در مرکز پزشکی ویژه BCCI انجام خواهد شد. پرونده او و همچنین پرونده Jaidev توسط بررسی خواهد شد. BCCI.”- یک منبع ارشد BCCI آشنا با توسعه به شرط ناشناس ماندن به PTI گفت.

این منبع همچنین تایید کرد که تاکنون هیچ اسکنی انجام نشده است.

زمانی که فردی دچار چنین آسیبی می شود، درد و تورم قابل توجهی در ناحیه و اطراف آن وجود دارد. 24 تا 48 ساعت طول می کشد تا ورم قبل از انجام اسکن بهبود یابد.

وی افزود: از آنجایی که او یکی از اعضای مهم تیم تست است، عاقلانه است که دیگر در IPL شرکت نکند.

این منبع گفت: هنگامی که اسکن میزان آسیب را مشخص کرد، تیم پزشکی BCCI در مورد اقدام بعدی تصمیم گیری خواهد کرد.

واضح است که حتی در مورد Unadkat هم اوضاع خوب به نظر نمی رسد.

“بله، خوب است که جیدف دچار رگ به رگ شدن نمی شود، اما کتف او در فرم خوبی نیست و او نمی تواند در این فصل دوباره در لیگ برتر بازی کند. همچنین نمی توانیم بگوییم که آیا او به فینال WTC خواهد رسید یا خیر.»

موضوعات مطرح شده در این مقاله