Kiran More Donning Jersey در جام جهانی 1992 – سفر به دنیای نوستالژی. Ch


کیران مور بازیکن سابق کرکت فوتبال هند روز چهارشنبه در توییتر خود تصاویری از پیراهن تیم ملی هند از جام جهانی 1992 را به اشتراک گذاشت. دیگری چهار تصویر را بارگذاری کرد ، که سه تصویر از آنها مرد کریکت را دید. “ببینید چه چیزی را پیدا کردم! تی شرت اصلی سال 1992 در ICC @ cricketworldcup هنوز هم برای من مناسب است. این خاطرات خوب مربوط به مسابقات را به یاد آورد ، همانطور که ریچی بنو بزرگ از روی هوا می گفت: عالی است! # کریکت” ، عنوان در توییتر.

بوق تجاری

پیش از این ، بیشترین تصاویر را از مراسم تحلیف جام جهانی 1992 در سیدنی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته بود. “مراسم تحلیف سال 1992 را در ICD @ cricketworldcup در سیدنی بخاطر بسپارید ، خوب است بدانید کهBCCI در سری آینده ODI در برابرCricketAusazharflicksRaviShastriOfcsanjaymanjrekarpravin__amre @ vinodamy343434 پیراهن مشابهی را بر تن خواهد کرد. عنوان را در توییتر بخوانید.

جام جهانی کریکت 1992 در استرالیا و نیوزیلند برگزار شد. پاکستان برای اولین بار قهرمان این مسابقات شد و انگلیس را در فینال با 22 دوش شکست داد.

در حالی که پاکستان در مرحله نیمه نهایی نیوزیلند را شکست داد ، انگلیس پس از پیروزی مقابل آفریقای جنوبی به فینال رسید.

بالا رفته

مارتین کرو ، کشتی گیر نیوزلندی با کسب 456 دوش ، بهترین گلزن این دوره شد. واسم و اکرم ، محقق پاکستانی که 18 ویکت را انتخاب کرد ، بیشترین اخراج از کار را دریافت کرد.

در مسابقات دور رفت ، هند در رده هفتم ، کمی بالاتر از سریلانکا و زیمبابوه قرار گرفت. محمد آژارالدین با کسب 332 دوش بلندترین بازیکن تیم ملی هند بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله